Riješeno

plaćanje računa


Moze li se račun platiti na račun A1 otvoren u PBZ-u mimo ovog broja računa koji je na uplatnici

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 8 May 2024, 22:06

Pogledaj original

Odgovora 7

Moze li se račun platiti na račun A1 otvoren u PBZ-u mimo ovog broja računa koji je na uplatnici

Ja sam u Zabi i kad plaćam internet bankarstvom skeniram barkod i on povuče podatke s uplatnice   pita me aplikacija želim li umjesto tog navedenog broja izvršit uplatu na njihov racun otvoren u zabi i ponudi drugi racun i ja kliknem da i odma im novac sjedne na taj racun u zabi. Pretpostavljam da je isto i s pbz

Isto meni ponudi aplikacija pbz račun, samo da ne bude na kraju da nemaju ni jednu uplatu😆

Isto meni ponudi aplikacija pbz račun, samo da ne bude na kraju da nemaju ni jednu uplatu😆

Ja im već tako 3 mjeseca plaćam pa je za sad sve u redu kolko mi se čini. Prati si u aplikaciji račune ako ti recimo platiš ponedeljak u 12 podne i u srijedu ti u 14 i dalje stoji uplata u app ne proknjižena obrati se službi za korisnike. 

Razina korisnika 3
Bedž

Nemaš brige, sve je to ok. Ja plaćam preko PBZ aplikacije već par godina(maloprije sam također platio dva računa) i isto me svaki put pita za preusmjeravanje plaćanja na drugi račun i nikad problema, sve se uredno knjiži.

Razina korisnika 4
Bedž +3

U svrhu brže provedbe uplate s ispod navedenim bankama je dogovoren način knjiženja izvršenih uplata koji vrijedi za sve privatne i poslovne korisnike A1 Hrvatska:

  • OTP banka (do 01.12.2018. Splitska banka) - IBAN: HR9024070001100317933
  • Hrvatska poštanska banka i poslovnice Hrvatske pošte - IBAN: HR4623900011100337943
  • Privredna banka -  IBAN: HR9023400091110933110
  • Zagrebačka banka - IBAN: HR2323600001102643867
Razina korisnika 1

Pozdrav,korianik sam homebox usluge i racuni ki dolaze na mail!

dal ja ikako mogu bez odlaska u banku da to ide outem trajnog naloga?

Bedž +1

@zuti14 može se zatražiti izravno terećenje putem tekućeg računa u A1 centru. 

Odgovori