Ovršen račun bez konkretnog objašnjenja

  • 8 September 2023
  • 21 odgovor
  • 390 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 8 odgovora

Ovršili mi račun a nisam imala nikakav ugovor sa A1 

Dug iz 2019 ovršena za 824 EURA

6 računa neplačenih a usluga korištena nisu iskopčali onog tko ju je koristio,mislim da je netko u moje ime ugovorio te ili tu uslugu.

Nikad računa ,opomene ,ovršnog prijedloga a kažu odvjetnici sad je kasno ,

Ja nikad dobila nikakav dopis ni obavjest o svemu šta se događalo od 8.mjeseca 2019

 

Sad od svih čekam odgovor,ustvari taj UGOVOR sa A1 i mojim potpisom

Dali netko ima ovakvo iskustvo 


Odgovora 21

Razina korisnika 6
Bedž +6

Prijavi policiji,ako je "mislim da je netko u moje ime ugovorio te ili tu uslugu." ovo točno.

Pokrenut ču tužbu ,sve ću ih tužit i A1 i njihovu odvjetnicu i javnu bilježnicu jer su svi sudjeluju i toj pljački.

Odvjetnica je supruga visokopoziciranog zaposlenika u A1

Nisam sklopila ugovor sa A1 ,izmislili dug od 400 eura za 6 neplačenih uzastopnih računa a inače neplatišama isključuju uslugu nakon jednog ili 2 neplačena računa.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Tuži ih, ali i prijavi policiji krađu identiteta, pa će policija istražiti što se to zbilo i tko je potpisao ugovor od strane A1.

Tužit ću kad nabavim taj ugovor ,za sad čekam odgovor od A1 ,odvjetnica kaže da ga ona nema,javna biljeznica kaže da ga nema.

Odvjetnica me napala da "šta ja nepotišem čim prije u fini da dajem sredstva da se podmiri dug.

Kaže da su svi rokovi za žalbu prošli.

Radi ona to za A1 več dugo ima na internetu.

Ermina Abdič Klisović

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa uzmi odvjetnika da ti on izvuče taj ugovor od A1. Ugovor mora negdje postojati, nije mogao nestati. A1 mora imati neki temelj na osnovu čega te je ovršio.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Bilo je ovdje već govora o ovrhama, evo jedne teme

https://forum.a1.hr/tarife-racuni-i-usluge-70/ovrha-za-stari-racun-2732

Možda i postoji ugovor koji je netko potpisao u moje ime,a sad ga naravno nitko neda jer ga ja osobno nisam potpisala.

Čekam odgovor od A1 još 4 dana pa ako ne dobijem ugovor dat ču odvjetniku.

Mislim da nas u hr ima više taj problem 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nećeš ga dobiti bez odvjetnika.

Jesi pročitala link koji sam stavila? Postoji u zakonu neki članak o protuovrsi, pa vidi sa odvjetnikom da li je to moguće u tvom slučaju.

Ne otvara link

Razina korisnika 6
Bedž +6

https://forum.a1.hr/tarife-racuni-i-usluge-70/ovrha-za-stari-racun-2732

Ma otvara, samo ga moraš označiti, ne znam zakaj ga nije linkal iz Samsung browsera, ali evo iz Chromea link radi

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Nsajbic pozdrav, molim te da nam OVDJE pošalješ svoj OIB kako bi napravili detaljniju provjeru. 

XXXXXXXXXXX

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Nsajbic , želiš li još neki ugovor kojeg nisi ti potpisala? Makni taj OIB,svi ga vide,i pošalji ga u privatnoj poruci @A1_Hrvatska 

@A1_Manuela ,provjeriš li ti svoj link kad daješ forumašima upute gdje da se jave? 🤣 eno onaj kaštelanac opet stavio svoju adresu i broj mobitela na "izvolte".

Razina korisnika 3
Bedž

Vidiš da ovdje nema nikoga od njih već više od 14 sati...

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Zlatko , evo sad sam prijavila postove sa podacima, možda ih i uklone "brzo" 🤣

@A1_Manuela nedaješ nikakav odgovor nemaš ni ti objašnjenje kao ni svi ostali u A1

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Nsajbic ,kako će ti dati odgovor kad nije ništa primila u inbox, već tvoj OIB dva dana stoji javno na forumu 🤣. Ajd, editiraj ti svoj post ako još možeš i ukloni te brojke, inače bi tvoj oib mogao još satima (danima) biti vidljiv, vidiš da su moderatori na weekend pauzi 🤣

A kako da ga uklonim

Razina korisnika 6
Bedž +6

Klikneš na one 3 crtice desno ispod svog posta i odabereš "Uredi", ako ti je još dostupno. Ako nije, morat ćeš čekati da se pojavi koji mod i obriše

 

Nemam tu mogucnost

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Nsajbic pozdrav, obrisao sam tvoj OIB koji si objavio na našim stranicama radi zaštite podataka korisnika. Slobodno nam javiš svoje podatke privatnom porukom OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Odgovori