Riješeno

Nova Savršena+ i neograničeni internet?

  • 7 September 2023
  • 1 odgovor
  • 915 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Pozdrav,

Imam staru Savršenu tarifu, nakon potrošenih 100GB prometa dobijem SMS da produljim za slijedećih 50GB i tako unedogled. To piše i u Uvjetima korištenja:

Zanimljivo je da te stavke o produljivanju nakon 100GB nema u novoj Savršenoj+ tarifi:

 

E, sad mene interesira da li je to stvarno tako, da je ovo “čisti flat internet” ili tu postoji neka caka?

Ima li tko kakva iskustva ili saznanja o navedenom? Da li se to planira možda uvesti i za korisnike stare nepostojeće Savršene ili bi trebali zatražiti prebacivanje iz stare Savršene u novu Savršenu+ , te da li je to moguće za nas koji smo još dulje vrijeme pod ugovorom na staroj Savršenoj...

 

Hvala unaprijed na odgovoru.

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 7 September 2023, 13:10

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @yoko666, s obzirom na to da si otvorio novu temu, a na prethodnu sam već odgovorio, samo ću copy/paste-ati svoj odgovor u slučaju da još nekoga zanima ova informacija - točno je da se na Savršena+ tarifi (a i Apsolutnoj) ne mora slati SMS poruka da bi ponovno dobio internet po maksimalnoj brzini, slanje poruke je ukinuto i tarifa u osnovi ima neograničen internet, dakle možeš surfati bez brige. Iz tog razloga je navedena stavka i ukinuta iz Uvjeta korištenja, jer to više nije jedan od uvjeta na novim tarifama. Na “staroj” Savršenoj i dalje se mora slati SMS poruka, kao i na Bezbrižnoj. 

Odgovori