Riješeno

Način obračuna troškova telefona ?

  • 26 August 2023
  • 3 odgovora
  • 72 pregleda

Meni nije logično i nije mi pravo što plačam jednako za telefonski poziv od 10 minuta sa svojim susjedom koji je udaljen od mene 100 metara, i za telefonski poziv  od 10 minuta sa nekom osobom koja je udaljena od mene 100 kilometara. Logično bi bilo da je telefonski poziv od 100 kilometara skuplji. 

 

Molba da promjenite način naplate telefosnkih poziva, tako da udaljeniji poziv više košta.

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 26 August 2023, 19:21

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ti si prvi uopće kaj se žali na to da pozivi prema Dubrovniku koštaju kao i pozivi unutar Zagreba. Ono, wth??? Naravno da je logično da pozivi unutar Hrvatske koštaju isto, bez obzira gdje se nalazio, samo glupim amerima nije to logično.

Oups...Da se nisi ti rodil u Americi, oni imaju tu glupost, čini mi se. Aaaa, pa da, njima su unutargradski pozivi besplatni, pa bi i ti to ovdje? Zato postoje tarife.

skoro sve tarife imaju određeni broj minuta zabadava prema svim mrežama. Moja mama ima 5000 besplatnih minuta prema fiksnim i 1000 minuta prema mobilnim brojevima. Tko danas uopće i plaća pozive unutar Hrvatske?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @Statesmna, pozivi se naplaćuju po minuti. Ako koristiš našu Start tarifu na bonove, pozivi unutar A1 mreže naplaćuju ti se 0.17 EUR/min, prema fiksnoj mreži u HR 0.17 EUR/min, a prema drugim mobilnim mrežama također 0.17 EUR/min. Daljina nije uzeta u obzir. Osobno sumnjam da će doći do promjene u ovom pogledu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Start tarifa je oduvijek bila najskuplja tarifa. 

I ne bi bilo logično da naplaćujete i minute i kilometre.

Odgovori