Riješeno

MOZAIK

  • 9 April 2022
  • 9 odgovora
  • 2163 pregleda

Poštovani, 

Ja imam problem s tim mozaikom. Htio bih isključenje te opcije jer moj otac vidi i ono što bi vidio u svojoj aplikaciji moj a1, a vidi i šta je u mojoj moj a1 aplikaciji a ja sam vlasnik linije. To je kršenje moje privatnosti jer ono šta je u mojoj moj a1 aplikaciji smijem vidjeti samo ja. Nisam valjda pod roditeljskim nadzorom. Punoljetan sam 2 puta. Pa bih pitao A1 da mi to maknu taj mozaik bez obzira na  ''pogodnosti". Ako ćete se ugledati na google i windowsov preglednik oni privatost nečijeg profila jasno štite mailom i zaporkom. Nitko mi ne smije prčkati i gledati u moj A1 aplikaciju, basta. 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 10 April 2022, 19:38

Pogledaj original

Odgovora 9

 

Molio bih moderatora na forumu da izmjeni u tekstu teme MOZAIK "ćale" sa otac. Sam to ne mogu. Hvala lijepa :). 

Razina korisnika 2
Bedž +2

@DOMINUSSLAVUS drago mi je da si sve uspio riješiti ;) 

Zahvaljujem Vam, 

 

U međuvremenu sam riješio taj problem. Hvala gogsyju još jednom i A1 SZK. 

 

Lp vama i svima na forumu! 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @DOMINUSSLAVUS !

@gogsy1975  je uspješno detektirao problem. No možemo to riješiti! Ako se u međuvremenu nisi javio kolegama iz naše službe za korisnike. pošalji nam sa svoje podatke OVDJE, u svrhu daljnje provjere i rješavanja ovog slučaja!

Ok,

Hvala ti na informaciji. Napravit ću tako ili jedno ili drugo. U svakom slučaju super da ima neko rješenje.

Pozdrav 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nije do mozaika, mozaik su pogodnosti (popusti) nego su se pobrkala master prava na tvoj OIB pa tata vidi sve a ti ne (treba biti obrnuto). Zovi SZK pa objasni u čemu je problem ili čekaj dok ti se ne ponudi netko od moderatora ovdje napraviti provjeru (zna potrajati).

Moj stari kad otvara moj a1 app onda mu piše dobrodošli "moje ime". I da, imam svoju šifru za moj A1 app i korisničko ime. Valjda ima i on. U A1 mi kažu da su to "pogodnosti". Mene su stavili kao vlasnika linije a ujedno sam onda i administrator ali velim ispada da sam ja vlasnik linije a u njegovoj se app vidi i njegovo i moje. Tu nekaj ne štima. A pored toga mi a1 aplikacija stalno govori problem s autentikacijom, došlo je do greške prilikom povezivanja na moj a1 preko podataka. Po meni sudeći pobrkan je moj account sa njegovim za što ja tvrdim da nije u redu. To nije sad od jučer to je dok smo još sklapali ugovor. "Imamo" internet, telefon, i dva mobitela. Hvala A1 na tome ali za ovo gore navedeno mislim da nije ok. Ne optužujem nego hoću da se to razjasni. A mislim da ćale niti nezna svoju šifru za a1 app nego ide preko podataka. On vidi svoju i moju potrošnju i drugo a ja to ne vidim, ja vidim samo svoj dio. Podatke za njegovo ulogiravanje neznam. Znam svoje. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Imaš dvije usluge koje glase na isti OIB i povezane su ti na način da obje usluge vidiš zajedno sa istim podacima za logiranje u moja1 app?

Stavi šifru.

Odgovori