Riješeno

MOZAIK

  • 9 April 2022
  • 9 odgovora
  • 2158 pregleda

Poštovani, 

Ja imam problem s tim mozaikom. Htio bih isključenje te opcije jer moj otac vidi i ono što bi vidio u svojoj aplikaciji moj a1, a vidi i šta je u mojoj moj a1 aplikaciji a ja sam vlasnik linije. To je kršenje moje privatnosti jer ono šta je u mojoj moj a1 aplikaciji smijem vidjeti samo ja. Nisam valjda pod roditeljskim nadzorom. Punoljetan sam 2 puta. Pa bih pitao A1 da mi to maknu taj mozaik bez obzira na  ''pogodnosti". Ako ćete se ugledati na google i windowsov preglednik oni privatost nečijeg profila jasno štite mailom i zaporkom. Nitko mi ne smije prčkati i gledati u moj A1 aplikaciju, basta. 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 10 April 2022, 19:38

Pogledaj original

Odgovora 9

Stavi šifru.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Imaš dvije usluge koje glase na isti OIB i povezane su ti na način da obje usluge vidiš zajedno sa istim podacima za logiranje u moja1 app?

Moj stari kad otvara moj a1 app onda mu piše dobrodošli "moje ime". I da, imam svoju šifru za moj A1 app i korisničko ime. Valjda ima i on. U A1 mi kažu da su to "pogodnosti". Mene su stavili kao vlasnika linije a ujedno sam onda i administrator ali velim ispada da sam ja vlasnik linije a u njegovoj se app vidi i njegovo i moje. Tu nekaj ne štima. A pored toga mi a1 aplikacija stalno govori problem s autentikacijom, došlo je do greške prilikom povezivanja na moj a1 preko podataka. Po meni sudeći pobrkan je moj account sa njegovim za što ja tvrdim da nije u redu. To nije sad od jučer to je dok smo još sklapali ugovor. "Imamo" internet, telefon, i dva mobitela. Hvala A1 na tome ali za ovo gore navedeno mislim da nije ok. Ne optužujem nego hoću da se to razjasni. A mislim da ćale niti nezna svoju šifru za a1 app nego ide preko podataka. On vidi svoju i moju potrošnju i drugo a ja to ne vidim, ja vidim samo svoj dio. Podatke za njegovo ulogiravanje neznam. Znam svoje. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nije do mozaika, mozaik su pogodnosti (popusti) nego su se pobrkala master prava na tvoj OIB pa tata vidi sve a ti ne (treba biti obrnuto). Zovi SZK pa objasni u čemu je problem ili čekaj dok ti se ne ponudi netko od moderatora ovdje napraviti provjeru (zna potrajati).

Ok,

Hvala ti na informaciji. Napravit ću tako ili jedno ili drugo. U svakom slučaju super da ima neko rješenje.

Pozdrav 

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @DOMINUSSLAVUS !

@gogsy1975  je uspješno detektirao problem. No možemo to riješiti! Ako se u međuvremenu nisi javio kolegama iz naše službe za korisnike. pošalji nam sa svoje podatke OVDJE, u svrhu daljnje provjere i rješavanja ovog slučaja!

Zahvaljujem Vam, 

 

U međuvremenu sam riješio taj problem. Hvala gogsyju još jednom i A1 SZK. 

 

Lp vama i svima na forumu! 

Razina korisnika 2
Bedž +1

@DOMINUSSLAVUS drago mi je da si sve uspio riješiti ;) 

 

Molio bih moderatora na forumu da izmjeni u tekstu teme MOZAIK "ćale" sa otac. Sam to ne mogu. Hvala lijepa :). 

Odgovori