Riješeno

marketinška agencija

  • 5 December 2023
  • 14 odgovora
  • 198 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 38 odgovora

prije nešto godina je postojala marketinška agencija koja je radila za A1 (Vip) i koja je zvala korisnike sa raznim ponudama, mislim da se zvala Moderna Vremena ili tako nekako?

Postoje li još uvijek i može li ih se kontaktirati?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 7 December 2023, 23:17

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 3
Bedž +3

Bok @zexmex, nemamo prodajnog partnera a navedenim nazivom. 😐

Razina korisnika 1

Zato sam i napisao da mislim da su se tako zvali..
Zvali su me prije nešto godina kada sam uzimao prvi Homebox, nije to bila vaša SZK.
Možda se netko od forumaša sjeti kako su se zvali..
Možda 'Moderne komunikacije'? znam da je nešto tako bilo. Pa i sad imate nešto slično ili ne?

Nastojim doći do tih informacija jer na moju objavu o prijelazu u A1 za suprugu dobijam skoro ništa odgovora na moje upite o detaljima i pogodnostima.
Zato ih i želim kontaktirati jer su bili vrlo ljubazni i vrlo informativni za razliku od vas Darka. Izgledate mi kao da prodajete informacije koje su inače besplatne. Baš sam naletio..

 

Razina korisnika 1

Evo našao sam ih:

Moderne Komunikacije D.o.o. - Zagreb

S njima komunicirati je bila milina. Rade li još za A1?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aha, jel ova? 😅

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/uvalilo-im-pametne-telefone-a-onda-im-dosli-ludi-racuni-255178

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jao Moderne Komunikacije, moja bivša firma iz studentskih dana. Lijepo je vidjeti da je netko bio zadovoljan sa nama 🥰
 

Ne, ne postoje oni već dugo, koliko sam upoznat A1 ima svoju vlastitu teleprodaju danas a njihova ponuda se obično minimalno ili ništa ne razlikuje od službene A1 ponude koju dobiješ na prodajnom mjestu/SZK. 

Razina korisnika 1

Jao Moderne Komunikacije, moja bivša firma iz studentskih dana. Lijepo je vidjeti da je netko bio zadovoljan sa nama 🥰
 

 

E da, cool likovi, vrlo komunikativni i pozitivni to je moje iskustvo. njihov pristup korisnicima za razliku od ljudi iz SZK je nebo i zemlja.
Ovi iz SZK (ne svi ali ima ih) ti daju šture informacije kao da im čupaš zube..Ili te potpuno negiraju i ne odgovaraju na tvoje upite uopće. Ili su nervozni ili imaju veliki ego, zvuče vrlo odbojno. Imaš osjećaj da nešto skrivaju od tebe ili nemaju pojma šta prodaju.
Tako se ne radi prodaja koliko znam.
Uglavnom sve pohvale za Moderne Komunikacije. Šteta što je sve ostalo na SZK, ako imaš sreće taj dan će ti se javiti komunikativna stručna osoba sa kojom se u potpunosti možeš sporazumjeti a ako nemaš sreće javi ti se egoistična osoba koja tobom silom želi manipulirati i navesti te da kupiš nešto a ne zna ili ti ne želi  reći sve detalje vezano za to što ti treba.
Zlatni primjer toga je Telemach, kao da si na pijaci ili buvljaku :)
Već sam dugo u A1 i naučio sam da kad zovem SZK da dobro čujem ime kojim se osoba predstavlja i onda se samo zahvalim i prekinem ako je netko čudan ili nastavim razgovor ako je osoba OK. 
Ljudski faktor.

Razina korisnika 1

Nisam mislio na te strvinare što su hodali po selima već na likove koji su me zvali telefonom.
Ti strvinari - akviziteri su bili i kod mene jednom, ženska i dečko došli i počeli ispitivati, imali su čudan pogled. Kad su me počeli žešće nagovarati i muljati samo sam im rekao da produže i da si nađu novu žrtve niz ulicu jer nemam živaca za njih. Jedva su se otkačili. I odu kod mojih susjeda (stariji ljudi) i uvale im sve živo moguće :)
Ali ovi preko telefona su bili sasvim ok. Valjda nisu ista razina ovih uličnih strvinara :)

Razina korisnika 4
Bedž +3

S partnerom Moderne komunikacije smo prekinuli suradnju još 2019. godine tako da putem njih nije moguće ugovoriti A1 usluge ili saslušati ponudu o našim proizvodima i uslugama. Odjel prodaje dostupan je na besplatnom broju 0800 13 13. 

Razina korisnika 1

S partnerom Moderne komunikacije smo prekinuli suradnju još 2019. godine tako da putem njih nije moguće ugovoriti A1 usluge ili saslušati ponudu o našim proizvodima i uslugama. Odjel prodaje dostupan je na besplatnom broju 0800 13 13. 

Šteta..

Razina korisnika 2
Bedž +3

@zexmex to nužno ne mora biti loše, iako razumijem da si kroz godine stvorio određenu dozu povjerenja u komunikaciji s navedenim partnerom. No uvjeren sam da povjerenje možeš sad prebaciti na naš odjel prodaje, koji će ti drage volje kreirati ponudu sukladno tvojim željama, potrebama i očekivanjima 😊 Filip

Razina korisnika 1

@zexmex to nužno ne mora biti loše, iako razumijem da si kroz godine stvorio određenu dozu povjerenja u komunikaciji s navedenim partnerom. No uvjeren sam da povjerenje možeš sad prebaciti na naš odjel prodaje, koji će ti drage volje kreirati ponudu sukladno tvojim željama, potrebama i očekivanjima 😊 Filip

budemo vidjeli :)

Razina korisnika 1

@zexmex to nužno ne mora biti loše, iako razumijem da si kroz godine stvorio određenu dozu povjerenja u komunikaciji s navedenim partnerom. No uvjeren sam da povjerenje možeš sad prebaciti na naš odjel prodaje, koji će ti drage volje kreirati ponudu sukladno tvojim željama, potrebama i očekivanjima 😊 Filip

budemo vidjeli :)

Nitko me nije nazvao unatoč unaprijed dogovorenom vremenu kroz privatne poruke.

Izgleda se radi o velikom egu kojemu je bilo ispod časti nazvati u vrijeme kad je nama to odgovaralo po našim uvjetima.  Eto ti ‘povjerenje i te drage volje’.

Sve je postalo toliko prozirno, jeftino i negativno da to nije normalno.

Uvijek naučiš nešto novo, i to nije loše :)

 

Razina korisnika 1
Bedž +1

@zexmex žao mi je ako je došlo do propusta kontakta, vjerujem da se isto dogodilo uslijed povećanog broja zahtjeva koje imamo u predblagdanskom periodu. Molim te da nam privatnom porukom javiš novi termin u kojem ste ti i supruga dostupni. 

Razina korisnika 1

@zexmex žao mi je ako je došlo do propusta kontakta, vjerujem da se isto dogodilo uslijed povećanog broja zahtjeva koje imamo u predblagdanskom periodu. Molim te da nam privatnom porukom javiš novi termin u kojem ste ti i supruga dostupni. 

Supruga je odustala

Odgovori