Jeste vi to ponovno poskupili?

  • 21 August 2023
  • 10 odgovora
  • 462 pregleda

Ovo je već postao teški bezobrazluk. 

https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/a1-na-bonove
https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/tarife-na-pretplatu

Jeste li vi to ponovno poskupili? 

Izdvajam Savršenu tarifu. Do prije nekoliko je dana stajala 28.08 eura, a sada je 28.90 eura. Mislim da ste si malo previše dopustili. 

I tarife na bonove su otišle gore. 

Ovo što činite vrlo je bezobrazno i kamo sreće da vas korisnici krenu kažnjavati masovnim odlascima. 

Srećom, napustio sam vas, našao sam bolju i jeftiniju ponudu u konkurenciji, ali nisam mogao ne napisati ovo. 

Sramite se. 


Odgovora 10

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1 je uveo nove tarife. I to bez ikakve najave. I na pretplatu i na bonove. Nove tarife-nove cijene.

Nema više Fleterice 😱. Ne paše mi nijedna nova prepaid tarifa, znači-ili ostajem na Fleterici ili bum morala prijeći na pretplatu. Evo, Apsolutna bi mi mogla biti zamjena za Fletericu-po cijeni, a Savršena+ je malo jeftinija.

Edit: eto kad ne čitam do kraja, vudrila mi vrućina u glavu. Savršenu tko ima, mislim da bu i dalje plaćal 28,08€. Ovu novu Savršenu+ bu plaćali po novoj cijeni.

Zar su stvarno ukinuli flatericu?? Ili za nas koji ju redovito obnavljamo i dalje ostaje?

Uglavnom svakako sam je mislio ugasiti s obzirom na poskupljenje.

Ali ako su mislili da ce na taj nacin natjerati ljude na pretplatu, e pa nece. To mogu zaboraviti 🤣

Ima i drugih opcija

Razina korisnika 6
Bedž +6

@daki92 ,ukinuli su Fletericu, ali nama koji ju imamo ostaje

 

Fleterica je sad identična Apsolutnoj na pretplati

Razina korisnika 6
Bedž +6

Wtf, netko stvarno plaća skoro 36€ za najobičniji flat internet?? 😲😬

Razina korisnika 6
Bedž +6

I to je meni jedini izdatak za internet. A tebi? 

Ja sam bila i ostat ću isključivo mobilni surfer, fiksni net mi nikad nije ni bio u interesu još od windowsa 98 🤣

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa i ako toliko voliš mobilni internet - opet postoje jeftinije opcije, čak i u preskupom A1 (pretplata). Da ne govorim o drugim operaterima..

Koliko potrošiš mjesečno Gb/Tb?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nisam ja baš cijelo vrijeme plaćala punu cijenu za Fletericu, iskoristila sam promociju koju su imali u Uvjetima korištenja, pa sam dobila godinu dana 50 kn popusta, to mi isteklo prije mjesec -dva dana, pa sam i razmišljala prijeći na pretplatu, ali su me spriječile vručine i nije mi se dalo ići u A1 centar, a onda su me zaskočile i nove tarife, tak da sam još uvijek na Fleterici.

Pa potrošim dosta, toliko da mi nijedna nova prepaid tarifa ne odgovara, a razmišljam o Savršenoj+, mada eto mogu podnijeti i Apsolutnu 😛. Fleterica je ograničena na 1TB

Stvarno, A1 neće daleko dospjeti ovakvom politikom. Jako su se razbahatili i postali užasno skupi, a ne nude ništa ovo (čitaj: veći podatkovni promet na postojećim pretplatničkim tarifama). Ovo je treći put da poskupljuju u zadnje vrijeme, no inflacija im više nije mogla biti izgovor pa su barem najmizernije promjene trebali učiniti na prepaid tarifama. Po mojem mišljenju, jedini način kako se boriti protiv toga jest odlazak što više ljudi iz A1. Prihodi im moraju pasti i to uvelike, a oni moraju shvatiti da nisu nedodirljivi.

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1 je samo za nas elitu koji volimo plaćati više, to ti dođe kao neki statusni simbol. Kad netko vidi da imaš 091 broj odmah zna da imaš para i da si uspio u životu 😎❤️

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa ne znam baš da je A1 toliko preskup ili sam se jednostavno naviknula na jednostavnost na njihovom webu- evo stvarno mislim da A1 ima "najčišći" web, sve je pregledno,tj.jasno- tarife koštaju toliko koliko koštaju.

S druge strane- web HT-a jee..eh,uh.ja se nemrem snaći tamo. Bezbroj simpi- simpa ova, simpa ona, cifre boli glava, opcije skriveni trošak,jer gole tarife čak nude i manje nego A1. Ćeš magentu- opet razne magente, x,xl,s, svašta nešto, opet neke opcije, i nakon 10 minuta švrljanja po ružičastim stranicama, ja samo mislim o A1 webu i njegovoj jednostavnosti i preglednosti. I najbitnije-nema skrivenih troškova. Možda ovak izgleda skupo- ali mi se čini da su simpe sa raznim opcijama još i skuplje.🤔

Odgovori