Riješeno

Isprekidani razgovori

  • 21 January 2024
  • 1 odgovor
  • 46 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 32 odgovora

Već mjesecima mi se dešava da kad god me netko zove , razgovor je jako otežan jer ja sugovornika čujem isprekidano.

Primjerice on se predstavi, ja ne čujem taj dio, i onda se problem ponekad nastavlja, ponekad ne.

Znači, dalje razgovaramo i gubi se svaka X riječ, a ponekad je to samo u početku razgovora.

Mobitel je Samsung Galaxy S23 Ultra, tarifa Mala+. Ali ustvari imam DUAL SIM, znači dvije kartice. jedna je na toj tarifi mala+ i tu su problemi, kod ove druge koja je na bonovima manje više problema nema.

Također koliko sam shvatio iz razgovora sa ukućanima i njima se ponekad isto dešava, također su na Mala+ tarifi.

Uglavnom, vrlo iritantno jer svaki puta moram pojasniti sugovorniku da ga nisam sve čuo, jako iritantno. Lokacija je ZG-Sesvete (sjeverni dio četvrti)

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 21 January 2024, 16:53

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @dxer, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naše usluge. Možeš li nam samo javiti broj mobitela o kojem je riječ OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. Možeš li testirati u međuvremenu SIM karticu u drugom uređaju, samo kako bismo vidjeli bi li se javljala ista situacija. 

Odgovori