Riješeno

Homebox

  • 20 October 2023
  • 10 odgovora
  • 245 pregleda

Poštovani

Zanima me dali je moguće uzeti tarifu savršena i zatim tu karticu umetnuti u Homebox uređaj i imati neograničen internet?

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 21 October 2023, 12:47

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 2

Koliko je meni poznato nije moguće je uzeti tarifu savršena ne postoji više. Sim karticu možeš umetnuti gdje hoćeš tvoj izbor.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@spetyo92 pozdrav. Potvrđujem navod od @Ejic - tarifa Savršena više nije dostupna, no zamijenili smo ju tarifom Savršena+. Možeš ju aktivirati bez ugovorne obveze, a SIM karticu umetnuti u Homebox uređaj. U svrhu provjere mogućnosti aktivacije, molim te da nam se javiš OVDJE

Razina korisnika 6
Bedž +6

@spetyo92 , čista navlakuša. A1 ti neće dozvoliti da svojim "skidanjem cijelog interneta" destabiliziraš ili ometaš rad bežične mreže na tvom području,tj.skoro 100% ćeš doživjeti pad brzine na mizernih 2Mbps ako te "ulove" u zloupotrebi kartice 😏🤭

Razina korisnika 2

Meni je dozvolio na Savršenoj već dvije godine ne skidam cijeli internet samo pola.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Meni je dozvolio na Savršenoj već dvije godine ne skidam cijeli internet samo pola.

A dobro ako je samo pola 😛. Ali ova nova Savršena+ je prava flat tarifa, bez slanja sms-ova za dodatnih 50 giga 

Razina korisnika 2

Dobro i šta hoćeš time reći da Savršenu + može uzeti i staviti u mob????

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Ejic ,hm? Pa Savršena+ i je mobilna GOVORNA tarifa, namijenjena mobitelima, a ne homebox-u, ali eto može se koristiti i u njemu. Ali, budući da više nema ograničenja u smislu slanja sms poruka za novih 50 giga, A1 je 100% smislio neki način onemogućivanja 24/7 dana  torentiranja.

Razina korisnika 2

Nemaš ti poima A1 nije ništa smislio! U današnje vrijeme torenti nisu najveći potrošači podataka nekad bilo sad se samo spominjalo.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Baš. Najveći potrošač interneta danas je IPTV. Koliko vidim oko sebe, za razliku od prije 10-ak godina, danas rijetko tko koristi torrente.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ljudi su se prestali igrati i ne skidaju više igre od par stotina giga? Ma jel to moguće? 😛 Nema više piratluka, ljudi više ne skidaju cijele serijale ili najnovije filmove? Ajd da smo doživjeli i to čudo da svi danas plaćaju za usluge..i iptv, dakako.😏🤭🤣

Nijedno streamanje iptv-a dnevno ne potroši više od 10-20-30 giga prometa,uvrh 50 giga. naglasak je na dnevno..

. Kaj mislite da se ne vidi kad netko gleda (streama) iptv, a kad netko torrentira?

Odgovori