Riješeno

Dostupnost 5G mreže svim korisnicima



Prikaži prvu objavu

Odgovora 33

Razina korisnika 6
Bedž +6

@MellyM072 ,jel tako teško posjetiti web a1 i vidjeti da je i tvoja tarifa dobra navedena pod podržane? 

Dakle, i tvoja dobra je uključena, vjerojatno od 01.06.,ne znam kak vama pretplatnicima obračunavaju "produljenje" tarife.

@nickno

Interesantno kako sve znaš, jesi sigurna da si samo jedna od mnogih korisnika A1?

Inače samo za tvoj info imala sam prije tarifu savršena no s prelaskom na nizu tarifu dobra maknut je 5G. No, vjerujem da ti to ionako sve vec znas 🤔😶

P.S. radila sa inace u "VipNet-u" pa znam kako stvari nazalost funkcioniraju 🤷‍♀️

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa i na ostalim mrežama najnovija tehnologija podrazumijeva se na najnovijim tarifama 🤷‍♀️

Evo recimo sheranje giga. To možeš samo na najnovijim tarifama+ one ispred njih- cool, zen i zaboravila sam koje još. Tarife prije coola- zakon tarife-nemaju tu mogućnost.ni one prije zakona 😉

Al, baš me zanima- na kojoj si ti tarifi i da li u appu Moj A1 vidiš opciju 5G, @MellyM072 ?

@nickno 

Ma sve je to ok ali s obzirom da piše svim korisnicima A1 ne može se segregirati po tarifama ako omogućuješ svima zar nije tako. Uzalud meni što imam uređaj koji podržava 5G a opet se uvjetuje da se prelaskom na višu tarifu ostvari mogućnost korištenja 5G što je opet kontradiktorno onome što piše " svim A1 korisnicima". 

Još jedan razlog zašto ću promijenit mrežu 🤷‍♀️

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@MellyM072 , na a1 webu vezano za 5G navedene su tarife koje će podržavati 5G. A to su strimalica, sheralica, spikalica i surferica, dakle, samo te tarife će podržavati 5G, bilo postojeći bilo novi korisnici.

 

P.S.mada su mi ovdje rekli i da će fleterica podržavati, nema je na popisu i nemam opciju 5G u appu Moj A1, tak da ću znati kod produljenja tarife da li ću "vidjeti" 5G ili ću i dalje (komotno) surfati na 4G+ kao do sada

@nickno 

Mene interesira što je sa postojećim korisnicima kako je rečeno u samom članku "svim A1 korisnicima" po meni  podrazumijeva i posojeće i nove korisnike, zar ne?

Razina korisnika 6
Bedž +6

@MellyM072 , korisnicima najnovijih prepaid tarifa (sheralica, strimalica, spikalica i ona četvrta, plus fleterica) 5G će se automatski aktivirati kod produljenja ili reaktivacije tarife.

Razina korisnika 3
Bedž +2

Ovdje ništa ne citira da je mreža dostupna “svima” već da će svi biti u mogućnosti korisitit 5G bez obzira na tarifu iako im možda 5G nije dostupan na lokaciji.

Odgovori