Riješeno

Deezer -> prelazak

  • 20 August 2022
  • 2 odgovora
  • 212 pregleda

Imam Deezer account kod drugog mobilnog operatera. Namjeravam se pridružiti A1 mreži, ali mi je bitno da mogu aktivirati svoj Deezer račun, koji je inicijalno bio free (prije plaćanja pretplate kod sadašnjeg). Iz Deezer supporta su mi savjetovali da prebacim pretplatu na free, zatim da pretplatu aktiviram u A1 mreži. Da li je moguće da aktiviram pretplatu na A1 i da koristim svoj postojeći account, pošto je u njemu utkano 6 godina slušanja i personaliziranih albuma/playlisti/izvođača ?

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 20 August 2022, 16:25

Pogledaj original

Odgovora 2

Možda je ovo i odgovor , ali bih molio  potvrdu / demant od A1 eksperata :

Kako aktivirati?

1. Unutar Moj A1 aplikacije ili na Moj A1 portalu potraži A1 Xplore Music by Deezer i zatraži aktivaciju.

2. Putem SMS-a ćemo ti poslati link za završetak aktivacije.

3. Ako si već koristio Deezer, upiši svoje postojeće podatke ili kreiraj novi profil i kreni s korištenjem.

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Alibaka našao si dobar odgovor :) Ako želiš nadograditi svoj postojeći račun za Deezer na A1 Xplore Music by Deezer Family potrebno je prvo otkazati račun u Deezer aplikaciji ili na web stranici pod Postavke/Postavke korisničkog računa. Akcijom „Otkaži moju pretplatu“ bit ćeš automatski vraćen na Deezer Free nakon isteka 30. dana Deezer plaćene pretplate, a s „otključanim“ korisničkim računom možeš aktivirati A1 Xplore Music by Deezer paket. Svi tvoji favoriti, play liste i preuzeti sadržaj će također biti sačuvan kad nadogradiš na A1 Xplore Music by Deezer Family. Ako si pretplaćen na Deezer preko iTunes-a korisničkog računa, otkazivanje se radi izravno na Apple-u 🙂

Odgovori