Riješeno

Biz Tarifa XL

  • 24 July 2018
  • 5 odgovora
  • 340 pregleda

Potpisao sam pretplatnički ugovor na 24mjeseca, Biz tarifa XL, 5000 min/SMS, 1000 min EU, 60 GB sa prijenosom broja. Kod potpisivanja 1.ugovora, 5000 min/SMS 10000min EU 60GB je stajalo na ugovoru, nakon prijenosa broja sam dobio na ime tvrtke 2.ugovor na kojem nigdje, ali nigdje nije stajalo što mi je uključeno u tarifu. Sad u mojvip.hr stoji 1451,61 min/SMS, minuta prema EEA 290, sada moje pitanje: tko je pogriješio? Kako mogu dobiti ono što sam želio? 5000 min/SMS u sve mreže? I 1000min u EEA? jer je to jedino što sam tražio. I kako mogu raskinuti ugovor?
Unaprijed hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 25 July 2018, 12:12

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Davore_B pozdrav 🙂 Ovdje je, rekla bih ovako na pamet, riječ o proporcionalnom obračunu. Točnije, tarifa ti je uključena tijekom tekućeg mjeseca, te ti se prikazuju benefiti sukladno broju preostalih dana, kao što će biti umanjen iznos za sve dane koje nisi koristio. Kada je aktiviran broj/tarifa?
Razina korisnika 7
Bedž +3
To sam i ja na prvi tren pomislio ali na slici piše da ima 60 Gb prometa, znači da internet promet nije smanjen sukladno danu aktivacije.

Jedino mojvip mušice...
Razina korisnika 3
gogsy ne čudi me obzirom da je pravilo kod proporcionalnog obračuna glasi: Iznos mjesečne naknade, kao i minute i SMS poruke uključene u mjesečnu naknadu tarife, obračunavaju se proporcionalno danima korištenja tarifnog modela tijekom obračunskog razdoblja. Podatkovni promet u Hrvatskoj uključen u mjesečnu naknadu korisnik dobiva u cijelosti.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Po nekom izračunu bih rekao da je ugovor postao aktivan nekih 9 dana prije isteka mjeseca pa je proporcionalno tome izračunato.
Razina korisnika 3
gogsy1975, Davor_B nas drži u neizvjenosti. Ali vjerujem da smo u pravu 😉

Odgovori