Riješeno

besplatni euri ostali od bonova

  • 18 September 2023
  • 11 odgovora
  • 284 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 5 odgovora

Neki dan sam prešao sa bonova na pretplatu. Ostala su mi sredatva na računu. Pitao sam agenta da li ih mogu prebaciti nekome na račun na što mi je on rekao da ne. U aplikaciji mi se prikazuju kao beaplatni euri. Mene zanima na šta sve mogu potrošit te eure jer imam 3 mjeseca rok. On je spominjao plaćanje parkinga, razgovor u inozemstvo, a to ne koristim. Ima opcija da kupis bon a1 racunom pa me zanima da li će mi se oduzet ti euri ili naplatit na idućem računu? I za šta još mogu potrošit te eure.

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 19 September 2023, 15:23

Pogledaj original

Odgovora 11

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Buzo pozdrav. Neiskorištene eure nakon aktivacije pretplate možeš iskoristiti za sve vrste poziva (unutar RH, međunarodni/roaming pozivi), sve vrste poruka (unutar RH, međunarodne/roaming poruke) te prijenos podataka (unutar RH, roaming prijenos podataka). 

Pozdrav Dolores, hvala na odogovoru. Kako sam već naveo u svojem pitanju to sve znam. Ne zovem inozemstvo niti šaljem poruke. Zanimaju me svi ostali načini da potrošim ta sredstva.  Ako netko zna slobodno neka napiše.

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Paa, koliko ti je ostalo to eura da se nisi sjetio pitati mogu li poslužiti za umanjenje prvog računa?! 🤔

Paa, koliko ti je ostalo to eura da se nisi sjetio pitati mogu li poslužiti za umanjenje prvog računa?! 🤔

7-8 eura. ako sam pricao s agentom znači da sam ga pitao. Pitao sam za umanjenje računa ili da prebacim nekome ko ima a1 na bonove. Odgovor je bio ne nemože se. Možete zvat u inozemstvo. Ili platit parking. I ja reko ne treba mi za to jer ne koristim. Odgovor na to je da imam 3 mjeseca da potrošim na nešto. Eto zato sam došao tu pitat.

Razina korisnika 6
Bedž +6

A dobro, mislila sam da je malo više eura, ovak ti se ni ne isplati zatražiti iskup elektronskog novca. Pošalji par mms-ova ili plati parking nekom frendu

Imam neograničene pozive i poruke unutar HR, nisam zvao u ino niti slao mms niti plaćao parking. A euri mi cure svaki dan po malo. Hoću li dobit specifikaciju u kojoj će bit navedeno zašto mi se oduzimaju ti euri? Ima li itko konkretnu informaciju?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Odi na web a1, ulogiraj se u Moj A1 i tamo su ti pod potrošnjom navedene sve transakcije u zadnjih 60 dana, barem je tako na prepaidu, a onda valjda i na pretplati.

A možeš i zatražiti ispis uz račun, ako još (već) nisi zatražio.

Provjerio sam i svugdje je 0,00€ a besplatni euri i dalje odlaze. Sad im 1€ manje nego jučer. 
 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm, zovi A1, mora biti negdje registrirano gdje ti nestaje novac. A kaj kad ti odu svi "besplatni" euri, pa ti se nastavi nabijati račun? Moguće si pokupil kakav virus, ili imaš neku malicioznu aplikaciju koja sama šalje sms-ove, skeniraj mobitel. Koji mobitel uopće imaš? Sa kinezima je svašta moguće.

Blaženi prepaid. Mislim da bum ostala na Fleterici.

Imam iPhone 13. U isto vrijeme sam i mami prebacio na pretplatu i ista stvar se dogodila samo njoj brže odlazi. Imala je 8€ i nakon 14 dana 0.22€, to sam jucer navecer vidio. Danas vjerojatno vise nema eura. Ona ima samsung a54. Budem ih zvao.

Razina korisnika 6
Bedž +6

O, a da ti iPhone ne pokušava aktivirati ili reaktivirati iMessagges, koliko znam te sms poruke koje iPhone sam šalje na neke engleske servere nisu besplatne, već se naplaćuju, a nigdje se ne vide.

 

 

 

Odgovori