Riješeno

A1 Internet SIM sa 120 GB prometa, (Ljetna SIM kartica), može li se doplatiti bonom za repete :-)

  • 10 September 2023
  • 6 odgovora
  • 311 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 18 odgovora

Vidim da postoji opcija doplate Ljetna SIM kartica, može li se napraviti “Obnova A1 računa na bonove” sa 16 €  umjesto kupnje iste preko web-a kako bi se kupilo dodatnih 120GB / 90 dana. Da se ne baci postojeća. Usput, previše je papira u kutiji koju isporučujete s tom SIM karticom, šteta, “služi” samo za reciklažu. Ne može li se jednostavno reći, uvjeti i detalji, pa i račun su na linku? 

icon

Najbolji odgovor od nickno 10 September 2023, 11:42

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne može, kartica se automatski deaktivira nakon 90 dana od dana aktivacije.

 

šteta bacati 

ali hvala na odgovoru 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja sam svoju bacio prošli tjedan, ostalo 40Gb još na njoj, duša me boli što sam i njih bacio lol .. ali jbga, palo je taman na godišnji pa skoro mjesec dana nisam trebao mobilni internet, taman ta trećina što je bačena. Stigla nova kartica prošli tjedan, ubacio i udri dalje! Super stvar! 🤗

Razina korisnika 6
Bedž +6

@acer112 , sad negdje mravi koriste tvojih 40 giga za mravlji internet 😛

A1 očito ima puno fizičkih sim-ova i želi ih se riješiti, oni će ionako ubrzo u ropotarnicu i svi bumo sretni i veseli na e-simovima 😂

Razina korisnika 6
Bedž +6

Neka surfaju i nek se deca vesele 😜

E da, jedva čekam potpuni prelazak. Koristim eSIM već sigurno 5 godina kako je prvo došao u HT i odlična stvar. Super i od A1 što je omogućio esim na bonove za razliku od HT koji još uvijek inzistira na pretplati.. no i jedni i drugi trebaju još puno radit da se sve automatizira i ljudima olakša prelazak na eSIM.

Odgovori