Riješeno

6 mjeseci promocija za Netflix

  • 1 March 2024
  • 4 odgovora
  • 162 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 11 odgovora
  1. Kako se obračunava promocija za Netflix preko A1?
  2. Može li se aktivirati premium opcija, a koristiti promocija za osnovni paket?
icon

Najbolji odgovor od Karlo30 1 March 2024, 20:36

Pogledaj original

Odgovora 4

  1. Na mjesečnom računu. Isto funkcionira kao i kad produžiš ugovor pa uzmeš novi uređaj pa ga 2 godine otplaćuješ u ratama preko računa
  2. Ako sam dobro shvatio samo za onaj osnovni paket se odnosi promocija je kolko 4 ili 5€ a onaj premium je 10€ ako se nevaram , . Tako da ne može. 
  1. Na mjesečnom računu. Isto funkcionira kao i kad produžiš ugovor pa uzmeš novi uređaj pa ga 2 godine otplaćuješ u ratama preko računa
  2. Ako sam dobro shvatio samo za onaj osnovni paket se odnosi promocija je kolko 4 ili 5€ a onaj premium je 10€ ako se nevaram , . Tako da ne može. 

a gdje to piše? promocije na A1 funkcioniraju tako da ti naplate pa daju popust (pogledaj račune).

nigdje nisu točno napisali nego “ako dobro shvatimo” :)

ako daju promociju (platim 5 eura pa 5eura popust) zašto ne može  platim 10 eura jači paket, a nek oni daju promociju za osnovni paket)

na prodajnom mjestu piše “promocija za netflix”, na webu piše “netflix na poklon 6 mjeseci”

NIGDJE nisu spomenuli da je osnovni paket (ili možda negdje u kutu sitnim slovima :)

 

Samo je osnovni paket uključen. Pod točkom 1.12 piše. 
https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1467211771/Uvjeti+koristenja+usluge+A1+za+Netflix+14_2_2024.pdf/0f0c72b7-ea00-b605-2cb2-c13500e28208?t=1707836747643  a eto i svih uvjeta 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Odgovorila sam ti u drugoj temi, al  evo i ovdje

 

Dakle, tvoj Premium paket vrijedi dokle si ga platil, a nakon završetka promocije sam odlučuješ koji ćeš paket koristiti, možeš se i odjaviti sa A1 usluge, pa nastaviti plaćati kao i prije spajanja sa A1 uslugom, a možeš aktivirati bilo koji paket i nastaviti ga plaćati kroz A1 račun, to ovisi o tebi, kak ti više paše, a piše i u Uvjetima korištenja A1 Netflixa

Odgovori