Stari - Novi forum

  • 26 February 2017
  • 30 odgovora
  • 3239 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 30

Razina korisnika 4
Meni je novi forum ok, ako izuzmemo vrlo ograničenu količinu smajlija -.-
Sad što se aktivnosti tiče... Danas je ionako sve prebačeno na fejs.
Slažem se, mislim da je stari forum bio puno bolji, praktičniji i pregledniji. Bilo je više tema, više aktivnih korisnika, makar je taj stari forum izgledao starinski bio je puuuno bolji od ovoga sad !
Ja volim novosti i promjene, posebno ako one znače bolje. Ali. činjenica je da se izgubilo jako puno kvalitetnih tema i rasprava, mukotrpan trud dosta članova. Mislim da zbog toga nije bilo vrijedno prelaska na novu platformu. Ja nisam puno pisao, moj doprinos je bio premal, ali da sam recimo godinama pisao i stvarao kvalitetan sadržaj, ulagao puno vremena u to, sada bih bio ljut na takav gubitak. I zato je vjerojatno nema nešto aktivnosti. Šteta.

Evo da najavim da uskoro ide update:
  • @mention opcija
  • WYSIWG editor postova kojim ćemo svi biti zadovoljnijio prilikom pisanja postova/editiranja/umetanja slika


Super kaj bu se nadograđivalo i ispravljali nedostaci. :)

EDIT: Postoji u vrhu Nedavni, ali prikazuje samo zadnjih 4, postoji li mogućnost da prikaže sve nedavne od recimo zadnje posjete?
Razina korisnika 1
Meni je Chrome Canary broj 1 postao. Na s3 i9300 radio je ko zmaj. Jos je "unstable" ali ja nisam imala ni jedan problemcic s njim a koristim ga od prvog dana

Odgovori