Tele2 uveo prvi pravi mobilni Flat Internet u Hrvatskoj i ukinuo naknadu za pristup mreži

  • 25 April 2017
  • 30 odgovora
  • 17228 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 30

Razina korisnika 7
Bedž +3
Naravno da ima razlike i nisam ništa rekla što se toga tiče. Pozdravljam što su pošteno odgovorili i opet eto na neki način kreiraju budućnost tržišta kao što su to svojedobno radili s micanjem uspostava poziva, revolucijom isl. Ali i dalje se radi o hirovitom mobilnom internetu. Tko nema alternative ponuda je odlična. Pod uvjetom da je u području dobre pokrivenosti teletom, i da Huawei odradi posao dobro, odlično. Vrijeme će pokazati je li tele (opet) zagrizlo u prevelik zalogaj ili će napokon uspjeti u zauzimanju željene bolje pozicije na telekomunikacijskom tržištu Hrvatske.
Razina korisnika 2
Pa dobro ako nema razlike između 100 GB i 1 TB onda stvarno ne znam kako računaš. Velika je razlika zar ne?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa da, imaju mobilnu verziju za 85 i pokucni za 170... I bezbroj ne znači beskonačno, ali dobro...
Razina korisnika 2
Malo sam editirao post jer sam mislio da se samo radi o mobilnoj tarifi, no radi se i o pokućnom internetu također.
Pls. pročitaj cijeli članak.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne trči pred rudo. Tele kartica je u cat4 huaweiju i funkcionira kao i homebox, ne možeš baš prebacivati karticu kako te volja ;)
Mislim da VIP neće više ništa raditi, jer su oni bili prvi, poduplali su mobilni promet u govornim tarifama i makli uvjetno ograničenje od 150Gb u noćnoj. Tele je odgovorio ovim, a HT dodao mogućnost streaminga za YT, Netflix, HBO, Pickbox i (novu) tarifu za mlade...
Mislim da ćemo na nove odgovore malo pričekati.

Odgovori