Riješeno

Otkačio se nosač kablova(šlinga) sa stupa

  • 21 March 2024
  • 4 odgovora
  • 113 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Poštovani na Čučerskoj cesti kod kućnog broja XXX otkačio se nosač kablova sa stupa i sada su kutija i kablovi u zraku i postoji mogučnost da sve popuca,pa bi bilo dobro da netko dođe i da se taj nosač vrati na stup.Unaprijed hvala i lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 22 March 2024, 12:01

Pogledaj original

Odgovora 4

Bok,jeste prijavili?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @pasara, tvoj sam post uredio te umjesto kućnog broja stavio XXX jer podatak o adresi ne možemo imati objavljen, molimo te javi nam se privatnom porukom OVDJE kako bismo prijavu proslijedili kolegama. U privatnoj poruci nam pošalji kućni broj te kontakt broj.

Razina korisnika 2
Bedž

Bok,jeste prijavili?

Bok kolega…

To moraš prijaviti sam fino nazoveš na 0800 091 091 ovo preko foruma nema smisla.

Sve sam riješio(ili nisam).Znači sve je uredno prošlo,jučer su gospoda izišla na teren,ali nisu ništa napravili.Zašto??

Zato šta je hep umjesto drvenog stavio betonski stup i nisu ga stavili na isto mjesto nego cca 50 cm dalje i naravno šlinga se nije mogla stavit na stup,jer su kablovi kratki.Da nisam vidio nebi vjerovao.Rekli su da moraju obavijestit i Ht jer su tu i njihovi kablovi.Vidjet cemo sta ce bit.Lp,Dino

Odgovori