Riješeno

Otkačio se nosač kablova(šlinga) sa stupa

  • 21 March 2024
  • 4 odgovora
  • 121 pregled

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Poštovani na Čučerskoj cesti kod kućnog broja XXX otkačio se nosač kablova sa stupa i sada su kutija i kablovi u zraku i postoji mogučnost da sve popuca,pa bi bilo dobro da netko dođe i da se taj nosač vrati na stup.Unaprijed hvala i lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 22 March 2024, 12:01

Pogledaj original

Odgovora 4

Sve sam riješio(ili nisam).Znači sve je uredno prošlo,jučer su gospoda izišla na teren,ali nisu ništa napravili.Zašto??

Zato šta je hep umjesto drvenog stavio betonski stup i nisu ga stavili na isto mjesto nego cca 50 cm dalje i naravno šlinga se nije mogla stavit na stup,jer su kablovi kratki.Da nisam vidio nebi vjerovao.Rekli su da moraju obavijestit i Ht jer su tu i njihovi kablovi.Vidjet cemo sta ce bit.Lp,Dino

Razina korisnika 2
Bedž

Bok,jeste prijavili?

Bok kolega…

To moraš prijaviti sam fino nazoveš na 0800 091 091 ovo preko foruma nema smisla.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @pasara, tvoj sam post uredio te umjesto kućnog broja stavio XXX jer podatak o adresi ne možemo imati objavljen, molimo te javi nam se privatnom porukom OVDJE kako bismo prijavu proslijedili kolegama. U privatnoj poruci nam pošalji kućni broj te kontakt broj.

Bok,jeste prijavili?

Odgovori