brzina mobilnog interneta

  • 22 March 2023
  • 86 odgovora
  • 1996 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 86

Razina korisnika 2
Bedž +2

@nickno Kao iskusna forumašica, znamo da znaš da nam se možeš javiti privatnom porukom OVDJE ako i dalje imaš poteškoće pa ćemo provjeriti s kolegama iz tehničke podrške što se dogodilo, ako nas već nisi kontaktirala.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ja sam odmah u početku govorio da će 5G donijeti više štete nego koristi. Ne mislim na teorije zavjere, nego na brzine postojećim korisnicima, jer se dijeli isti resurs.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ma da, kaj ja inače šaljem puse A1 za mobilni internet? Intetesantno, spajam se na iste bazne stanice godinama i nije bilo nekih problema sa brzinama dooo- do kad A1 nije pustil "5G homebox" u blizini tih stanica. Interesantno kak nema više homeboxaša ovdje da se žale na brzine, ali evo- pojavili se mi mobitelaši kojima brzina nije ni kao prije 10 godina sada.

A1, vratite nam neke normalne brzine koje smo imali prije tih 5g kućnih interneta, jer ovdje nema ni p od 5g mreže, sve ste nas strpali u istu kašu i pravite se ludi!!!

Ili je došlo vrijeme da se nakon 20 godina na A1 prebacim na T-com. Koji ovdje ima 5G, a baznu vidim s balkona i antene kilometarske na susjednom neboderu.

 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ljudi plaćaju internet i koriste ga za svoje svrhe.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dakle, mene pere nesanica zbog korone koju sam negdje pokupila i nemrem ni najobičniji video na YouTubeu pogledati jer je hrvatski internet pravi eldorado i sad u noćnim satima hrpetina njih skida cijeli internet što legalno, ali većinom ilegalno i to preko A1, pa osim domaćih imamo i strane skidače, jer je očito hrvatski NEUREĐENI internet prostor prava oaza za mnoge europske torentaše. 😡

KAD ĆE SE U HRVATSKOJ POČETI DIJELITI KAZNE U VIDU ZABRANE INTERNETA ZA ILEGALNA SKIDANJA?

Želim normalno surfati BRZINOM koju i PLAĆAM!!!

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ne znam kako je s mobitelima, ali meni na Homeboxu u zadnjih par mjeseci nikad bolji.

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo i mene s istim problemom. Brzina je stvarno očaj živi, morala sam se prebaciti na 3G da uopće otvorim ovu stranicu. 4G vam je katastrofa u zadnje vrijeme 😡

 

Bedž +1

@Fudo Jesi li uspio riješiti svoj problem?

Razina korisnika 4
Bedž +3

Na toj adresi očito nije 5g…

Provjeri si sa drugim mobitelom još i ako je i tako manje nego prije provjeri sa službom za korisnike.

ma vraga nije loše bila 50 mbs još je u gradu 5 g

Razina korisnika 4
Bedž +3

A kolka je bila prije, gdje si, je i na nekom drugom telefonu isto? Prijavi službi za korisnike ako ti je na istom mjestu prije bilo puno bolje i da je na drugom mobu isto (btw, ovisno o lokaciji, 11 Mbps možda i nije loše).

Odgovori