Riješeno

Homebox slaba brzina

  • 15 January 2024
  • 5 odgovora
  • 144 pregleda

Pozdrav svima, imam homebox pokučni internet,zadnjih par vikenda iza 12 sati do ponoći jako slaba mi je brzina interneta Download: 964.00 kb/s | Upload: 1309.00 kb/s | Ping: 40 ms, ujutro bude nešto bolja,kontaktirao sam prije par tjedana A1, napravio sve po njihovoj preporuci,čistio SIM karticu,resetirao,mijenjao pozicije ,ali ništa bolje, router imam Huawei b525 , zanima me neki savjet šta napraviti, unaprijed zahvaljujem 

icon

Najbolji odgovor od daworin 15 January 2024, 18:27

Pogledaj original

Odgovora 5

 

Pozdrav svima, imam homebox pokučni internet,zadnjih par vikenda iza 12 sati do ponoći jako slaba mi je brzina interneta Download: 964.00 kb/s | Upload: 1309.00 kb/s | Ping: 40 ms, ujutro bude nešto bolja,kontaktirao sam prije par tjedana A1, napravio sve po njihovoj preporuci,čistio SIM karticu,resetirao,mijenjao pozicije ,ali ništa bolje, router imam Huawei b525 , zanima me neki savjet šta napraviti, lokacija je Viškovo Rijeka, unaprijed zahvaljujem 

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Prvo trebaš vidjeti na koji toranj se spajaš. zatim koje frekvencije imaš u agregaciji i koliko su ti signali. Usput pogledaj ovu temu tu imaš sve što te zanima. Ako što ne znaš pitaj.

Hvala na brzom odgovoru,nisam baš na ti sa tim stvarima,pa me zanima kako provjeriti frekvenciju u agregacija, signal je pun na ruteru ,ako ste na to mislili

Razina korisnika 7
Bedž +4

Evo ovdje imaš skriptu sa kojim možeš mijenjati i zadavati frekvencije i agregacije Taj signal crtice na routeru nije mjerodavan ova skripta ima sve imaš i videu uputu kako ju ubaciti u chrome.

Hvala vam daworin, probati ču još to

Odgovori