Riješeno

Xplore TV:GO

  • 10 April 2022
  • 35 odgovora
  • 584 pregleda

Razina korisnika 1

Pozdrav,

 

Danas mi je mob dobio update na Android 12 verziju.

 

na explorexto go stalno imamo gresku 8000_8001, nesupljela repordukcija , molimo probaj kasnije.

 

Ima netko slican problem?

 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 11 April 2022, 09:30

Pogledaj original

Odgovora 35

Razina korisnika 7
Bedž +3

Probao obrisati cache, data od aplikacije, uninstall pa ponovo install?

Razina korisnika 1

Probao obrisati cache, data od aplikacije, uninstall pa ponovo install?

sve, i unistall isto. sto je najcudnije nije problem samo u live tv, nego svagdje :(

Razina korisnika 7
Bedž +3

Probaj se ulogirati podacima za uslugu u MojA1 i odeš na "digitalni tehničar" i prijaviš grešku za tv u pokretu pa ti digitalni tehničar provjeri. Ako ne pomogne zovi SZK i prati putanju do tehničke i prijavi grešku.

Razina korisnika 1

izgleda ipak do roma nešto bilo  ponovno sam ga snimio od 0 i sada sve ok

Razina korisnika 2
Bedž +3

Večer @josip2608 ! Drago mi je vidjeti da je razlog poteškoće s korištenjem usluge uspješno detektiran i otklonjen! Ako što dodatno zatreba, tu smo! 

Razina korisnika 1

Večer @josip2608 ! Drago mi je vidjeti da je razlog poteškoće s korištenjem usluge uspješno detektiran i otklonjen! Ako što dodatno zatreba, tu smo! 

pozdrav, evo opet se pojavilo nakon security updatea. imate li info sta znaci ova greska, pa da mogu gledat dalje?

Razina korisnika 6
Bedž +6

A koji mob imaš? Da li je rootan možda?

E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera.

 

Razina korisnika 1

A koji mob imaš? Da li je rootan možda?

E sad , između ostalog kaj je Google izbacio pod error 8000 error 8001 moglO bi biti i do servera.

 

imami xiaomi. Nije inace rootan, rade mi sve ostale akp, netflix, hbo, bankovne uredni rade. Sad sam se vratio na A10 i radi uredno, tako da izgl ima neki problem ili sa samim andoridom ili sa kernelima od A12.. ali video mi normalno radi doslovno na svemu drugom

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa bez roota teško da se možeš vratiti na A10 sa A12. Znači, rootan je.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Za xiaomi ne treba root da bi se vratio na prijašnji FW isto tako  josip2608 je dobio A12 preko klasičnog ažuriranja od strane xiaomi tako da mu nije bio rootan kada mu nije radila app na A12.

Razina korisnika 1

Pozdraav,

 

tel je otključan bootloader pa mogu stavit sta hocu :) inace ne koristim root, jer me zezaju ostale aplikacije kao zaba ili gpay, koje stalno koristim i trebaju mi..  sumnjam da je nesto bas do toga , jer mislim da xplore to go nema bas bolje zaštitne mehanizme od gpaya npr :) 

Mislim mozda je i problem u rom-u samom , samo mi je cudno da mi sve ostale apk uredno rade osim xplore to go.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Otključan bootloader=user s root ovlastima. Pa čak i kinez neće dati garanciju u slučaju da se instalira custom rom. 

Xplore to go možda nema neke zaštitne mehanizme, ali televizija ima 😜

Razina korisnika 7
Bedž +4

Otključan bootloader je jedno a root mobitela sasvim nešto drugo. Objasni mi imam otključan bootloader a ne mogu instalirati app tipa Network Signal Guru traži me root moba zašto ako kažeš da je “bootloader=user s root ovlastima”? Imaš mobitela koji nemaju tvornički zaključan bootloader po tvom taj mob je rootan?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Xiaomi više nije u kategoriji otključanih bootloadera 😋. Barem ne njihovi flagshipovi.

Nemrem ti objasniti, kad ja nikad nisam ni rootala bilo koji mobitel,. Ali znam da je otključavanje bootloadera prvi korak prema rootanju mobitela. A ako ti nakon otključavanja bootloadera možeš komotno izbrisati i cijeli softver- a kak se onda zove korisnik s tako velikim ovlastima? A i kako se onda zovu takve ovlasti, ako ne root- ako ti onda doslovno možeš sve?

 Ne mislim rootati mob od 11.000 kn 😛. A i da mislim- nemam s čim, jerbo ja 25 godina nemam kompa, moj zadnji komp je imal 512MB disk i spajal se preko dial-upa na internet. Moj komp danas je S21 Ultra. Prije toga to je bil S9+.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ista si kao i naši političari puno pričaš ,a ni jedan konkretan odgovor u vezi moja dva pitanja upućena tebi….. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kak ti nisam odgovorila?

Otključani bootloader je korak koji prethodi rootu. Bez otključanog bootloadera nema rootanja,samo možeš bricknuti mob.

A i nismo uopće doznali koji xiaomi je u pitanju. Iz dugog iskustva s ovog foruma znam da mnogi ni približno točno ne opisuju svoje probleme, već dosta toga, svjesno ili nesvjesno, prešute. 

Morti android 12 nije sam "sletio" na xiaomi (nama nepoznatog modela i godine proizvodnje), već ga je josip morti malo i potaknul da sleti- jer eto, otključani bootloader daje mu tu privilegiju, ali eto A12 je možda ipak nekompaktibilan za njegov mob, pa mu iskaču razni problemi. Pa se vratio na A10, ali su problemi ostali, jer ki zna kaj je možda skršil instalacijom neadekvatnog, nekompaktibilnog softvera. Ja priznajem da o Xiaomiju ne znam ništa, jer me kineski mobiteli jednostavno odbijaju da ikad ijednog  isprobam. Ne samo zbog sigurnosnih rizika, već i zbog toga kaj mi je muiui ili kak se već zove njihov android totalno nezanimljiv i užasno ružan komad softvera.

Razina korisnika 1

Kak ti nisam odgovorila?

Otključani bootloader je korak koji prethodi rootu. Bez otključanog bootloadera nema rootanja,samo možeš bricknuti mob.

A i nismo uopće doznali koji xiaomi je u pitanju. Iz dugog iskustva s ovog foruma znam da mnogi ni približno točno ne opisuju svoje probleme, već dosta toga, svjesno ili nesvjesno, prešute. 

Morti android 12 nije sam "sletio" na xiaomi (nama nepoznatog modela i godine proizvodnje), već ga je josip morti malo i potaknul da sleti- jer eto, otključani bootloader daje mu tu privilegiju, ali eto A12 je možda ipak nekompaktibilan za njegov mob, pa mu iskaču razni problemi. Pa se vratio na A10, ali su problemi ostali, jer ki zna kaj je možda skršil instalacijom neadekvatnog, nekompaktibilnog softvera. Ja priznajem da o Xiaomiju ne znam ništa, jer me kineski mobiteli jednostavno odbijaju da ikad ijednog  isprobam. Ne samo zbog sigurnosnih rizika, već i zbog toga kaj mi je muiui ili kak se već zove njihov android totalno nezanimljiv i užasno ružan komad softvera.

ćerce draga, pito sam jel ko zna sta znaci ova greska da vidim mogu li je uklonit. Btw koristio sam oficijalni beta rom za svoj mobilni gdje mi ne radi , dok evo sada na custom romu a12 oss vendor mi radi (derpfrst ako te zanima). Isto tako probo sam i na custom romovima na a11 i a10 sto koristim i svagdje mi radi  bez problema - poco x3 pro je mob ako te morti zanima

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

A ja sam tebe pitala jesi li rootao mob, ti reče da nisi, a vidi sad- ipak jesi 😆

"Isto tako probo sam i na custom romovima na a11 i a10"…

 

Razina korisnika 1

A ja sam tebe pitala jesi li rootao mob, ti reče da nisi, a vidi sad- ipak jesi 😆

"Isto tako probo sam i na custom romovima na a11 i a10"…

 

Pa nisam ga rootao, otkljacan mi je bootloader ali instaliram sluzbeni rom, ne koristim root radi bankovne aplikacije i gpaya, koji ne rade ako ga otkriju

Razina korisnika 6
Bedž +6

custom romovi NISU službeni romovi,tako da ne zbunjuj forumaše ,tj. službeni  su od developera koji su ih napravili, a nisu iz Xiaomya.

čak ni poco 3X pro ne dolazi S otključanim bootloaderom, a samo površno čitanje foruma O tvom mobu ostavlja utisak da mnogi imaju velikih problema Samo da ga otključaju.

 

Ali, kad već tvrdiš da nisi rootao svoj mob, zašto prvo ne potražiš podršku od Xiaomyja kroz svoj MI account? 

Razina korisnika 1

custom romovi NISU službeni romovi,tako da ne zbunjuj forumaše 🤣

čak ni poco 3X pro ne dolazi S otključanim bootloaderom, a samo površno čitanje foruma O tvom mobu ostavlja utisak da mnogi imaju velikih problema Samo da ga otključaju.

 

Installing a custom rom will void guarantee.. https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/vayu/

 

Ovo nisu custom romovi nego sluzbeni romovi od miuia.. bootloader moze otvoriti  sigurne rupe na mobu.. toga sam svjestan ali kakve to veze ima sto meni ne radi aplikacija? ugl mislim da nema smisla da se vise raspravljamo , ako netko zna sta je ova greska neka se javi, ako ne zatvaraj temu  :) cak i ako ova greska znaci da je aplikacija skontala da imam bootloader otkljucan super  samo nek neko potvridi :)

Razina korisnika 6
Bedž +6

A zašto ti ne priupitas Xiaomy podršku kroz Svoj MI account kaj znači ta pogreška?

Razina korisnika 1

A zašto ti ne priupitas Xiaomy podršku kroz Svoj MI account kaj znači ta pogreška?

poslo s i njima, al greska je u a1 aplikaciji, ne na xiaomi softwareu.. valjda imaju popis gresaka 😁

Razina korisnika 6
Bedž +6

Zašto bi A1 otklanjao i uopće priznavao greške koje se javljaju pri upotrebi njegovih aplikacija na mobitelima s otključanim bootloaderom? 

Jesi dobil OTA update svog pocoa od A1 možda? Jedino u tom slučaju imaš pravo pitati A1 zbog čega njegove aplikacije ne rade.

 

Razina korisnika 1

Zašto bi A1 otklanjao i uopće priznavao greške koje se javljaju pri upotrebi njegovih aplikacija na mobitelima s otključanim bootloaderom? 

Jesi dobil OTA update svog pocoa od A1 možda? Jedino u tom slučaju imaš pravo pitati A1 zbog čega njegove aplikacije ne rade.

 

odustajem od daljnje rasprave, ocito necu saznat sta ova greska znaci , nego samo dobivat prozivke i pametovanja zasto sam otključao bootloader., jer netko iz xiaomi firme nije vidio sto znaci greska na a1 apk.Pa bogati kako sve ostale aplikacke izbace poruku da je mob rutan i nece da se pokrenu ili hoce a izbace obavijest da ne preporucuju itd...  Ako netko iz a1 zna super, ako ne i dalje super,koristit cu custom a12 rom na kojemu mi radi

Odgovori