Slobodni kanali na satelitu FTA

  • 23 December 2016
  • 72 odgovora
  • 58323 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 72

Razina korisnika 6
Bedž +3
595. RAI 5 crna slika vec duze ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
radi, mozda je trenutno bio neki prekid

Razina korisnika 6
Bedž +3
kod mene rade





Razina korisnika 6
Bedž +3
Za RAI Sport ces trebat nazvati korisnicku sluzbu ili rucno pretraziti, ima dosta kanala koji su nestali, trebaju ih korinici pritisnuti jer insce nista se nece promjeniti
Razina korisnika 4
Dali će pink ići za stalno ili je to na kratko? I koliko vidim Z1 ide i dalje?
Razina korisnika 4
Dodao u listu, ali postoje neke smetnje u njihovim programima...
Razina korisnika 4
Meni na 523 piše da je grand, ali taj program ne radi, dok je prije pink folk bio na zadnjem broju (1000) i radio je normalno.

Svi programi mi dobro rade, pa nema niti smisla podešavati antenu, kako je slavonac 2015god, podesio više nikakvih problema nije bilo...
Razina korisnika 4
Kako će dijaspora pratiti z1, ako bude kodiran???
Razina korisnika 1
Na ovim programima nikad tona nema, a to je problem pošto su glazbeni programi. 😛 >>
572. 4Fun.TV
573. 4Fun Gold Hits
574. 4Fun Dance
Razina korisnika 1
Hvala vam. 🙂
Razina korisnika 1
Ja sam nedavno resetirao uređaj i ponovno pretražio automatski i dobra je stvar što je Vip praktički sve slobodne dobre programe već ubacio, da se ne moraju ručno tražiti, jedino što sam ručno pretražio za dodatne radio postaje još.
Razina korisnika 1
Da, dobri su ti glazbeni, jedino je problem što ti se uz njih pojavi i masa kodiranih od kojih zna resiver štekati. Možda se vip za jedno sto godina sjeti dati uređaje na kojima imaš opciju da skeniraš samo slobodne program i opciju da neke obrišeš s liste.
Razina korisnika 1
Pink tako otključa samo za praznike svake godine.
Razina korisnika 3
Je li netko zna što je s RAISPORT kanalima?.., ode Raisport1, a bogami i Raisport2 ?
Razina korisnika 3
Kako ga dignuti na VIP sat, skenirao sam par puta ali ne nalazim ga....
Razina korisnika 3
Lijepo, samo neka potraje...
Razina korisnika 3
Nije baš dugo potrajalo...
Razina korisnika 3
I eurosport1 HD također u crnom ???
Razina korisnika 3
Je li to Hd2 na slici? Meni ne radi HD1, za dvojku nisam pretplaćen, imam prošireni vip sat paket, ali vidim da mi je i npr rtrs i rtrs+ također u mraku, možda da resetiranja prijemnik ili nešto tako pomogne?
Razina korisnika 3
Evo i kod mene nakon vraćanja na tvorničke postavke i ručnog upisivanja frekvencija , nakon reseta na tvorničke postavke nije mi rai sport i kanale uz njega podigao...
Pozdrav,što je potrebno da bih se mogli pratiti sportski kanali Bein Sport ili Sky Sport kanali?Našao sam ih ali je samo crna slika na njima.
Koji se još sportski kanali mogu pratiti kao fta?

Odgovori