PITANJE

Samsung Tizen 2023 - A1 Xplore TV

  • 25 March 2024
  • 1 odgovor
  • 113 pregleda

Pozdrav,

Imam par pitanja oko funkcionalnosti A1 Xplore TV aplikacije (app version 1.71.4) na Samsung Tizen 2023 OSu (Tizen 7.0; konkretno Samsung S95C TV).

Bio bih zahvalan ukoliko netko ima odgovore.

Ukoliko ne, onda ovo moze biti prijedlog A1 oko update app za Samsung Tizen TV 2023.

  • da li postoje shortcut tipke za pristup TV Guide-u, video store etc (npr na verziji za Andorid TV pritiskom na crvenu tipku otvara se TV Guide, medutim na Samsung verziji aplikacije to ne radi tj nista se ne dogada). pritiskom na tipku Guide / EPG / List na Samsung remote-u otvara se lista tv programa ali od televizije (DVB-T2).
  • otvaranjem TV Guida-a unutar aplikacije, prestaje emitiranje programa tj zvuka u pozadini (npr na verziji za Andorid TV prilikom otvaranja TV Guida nastavlja se reproducirati u pozadini zvuk trenutnog programa)

I jos jedno pitanje vezano za Android TV (v11) verziju A1 Xplore TV. Iz nekog razloga app ne nudi reminder opciju. Da li se i vama dogada isto, ili je ovo neki gremlin u mojoj verziji app-a.

Takoder, da li postoji opcija da aplikacija ostane kao background servis, tako da se skrati vrijeme pokretanja same aplikacije?

 

svi navedeni problemi nisu prisutni u EON TV (Tizen i Andorid TV verzije) i Max TV to GO aplikacijama (Andorid TV).

 

Hvala


Odgovora 1

Strašno  sam razočaran radom  A1  tv aplikacije...to nije  niti  poluproizvod...katastrofa.

Na optici 2gbita vrti par sekundi da otvori program ….užas

Odgovori