Riješeno

Račun pripada drugom kućanstvu

  • 27 November 2023
  • 5 odgovora
  • 217 pregleda

Danas sam zatrazila A1 da mi iskljuci spajanje na digitalni prijemnik i ukljuci da se mogu spajati na TV samo putem aplikacije. To je i ucinjeno, samo kada se putem Tv-a pokusam spojiti, piše da prijava nije uspjela i da račun pripada drugom kućanstvu. Nekoliko puta su iz A1 mijenjali lozinku, na TV-u brisala i ponovno instalirala aplikaciju i svaki put isto. Brat je pokušao se ulogirati preko svoje lozinke i uspio je, tako da nije do TV-a. Da li itko zna što uraditi i kako rješiti problem dok cekam da me nazove sluzba za korisnike - vec sam 5 puta danas sa njima pokusala rjesiti problem, ali neuspjesno.

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 28 November 2023, 12:01

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2

@ana.puskaric drago mi je da je sve rješeno :)

Pozdrav, javljam da je A1 rješio problem. Usluga je bila aktivirana od 1.10., ali sa digitalnim prijemnikom. Sve je bilo novo jer prije ugovor nije postojao. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne postoji "jednostavno, samo prijenos sa prijamnika na aplikaciju". 

Jesi vratila digitalni receiver,tj.prekinula stari ugovor i potpisala novi (tv+internet, tj. MEGAnet ili GIGAnet, tak se zovu novi paketi neovisno da li se usluga pruža putem parice, coaxa ili optike).

Tvoj brat se vjerojatno mogal ulogirati jer ima aktivnu uslugu, a kod tebe je to baš nejasno.

Aplikacija umjesto stb-a radi isključivo na novoj tv usluzi i novim paketima od 31.08.

Pozdav, hvala. Trenutno jos nema rjesenja i sve je blokirano, tako da vise nije moguce ni preko malog ekrana koristiti uslugu. Zatraženo je i objašnjeno da bi se aplikacija koristila na velikom ekranu. Dakle, jednostavno, samo prijenos sa prijemnika na aplikaciju, ali neuspjesno od strane 6 operatera sa kojima sam komunicirala. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @ana.puskaric, vjerujem da će tehnička podrška naći rješenje za ovaj slučaj, ako već nije. Valja napomenuti da ako nisu zatražene i aktivirane dodatne sesije da se usluga može istovremeno gledati na jednom velikom ekranu (TV) i malom ekranu (laptop, tablet, mobitel).

Odgovori