Riješeno

HBO Premium promo

  • 1 February 2024
  • 28 odgovora
  • 5659 pregleda

Dobio sam ovu poruku pa me zanima kako to aktivirati?

PODSJETNIK O ISKLJUCENJU HBO PREMIUM PAKETA l 1. 2. 2024. biti ce iskljucen HBO Premium paket koji trenutno koristite bez placanja mjesecne naknade. Ako zelite nastaviti koristiti isti paket i uzivati jos 12 mjeseci bez placanja mjesecne naknade, sve sto trebate uciniti je samostalno aktivirati HBO Premium paket u razdoblju od 1. do 15.2.2024. unutar Moj A1 aplikacije ili putem svog TV sucelja. Vas A1

 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 1 February 2024, 14:44

Pogledaj original

Odgovora 28

Razina korisnika 2
Bedž +3

@nives444 hvala ti! 

Predlažem da razgovor preselimo ondje u tom slučaju, da nismo na dvije strane. Da nam se sve informacije nalaze na jednom mjestu 😊

Odgovor stiže! 

Porukom smo dobili obavijest da možemo produžiti gledanje HBO programa još godinu dana bez plaćanja i uputu da aktiviramo pretplatu na HBO premium paket.  S obzirom da nije bila ponuđena opcija pretplate za 0 eura, stisnuli smo jedinu ponuđenu opciju, onu sa mjesečnom naknadom od 8 eura.  HBO programi su nam u kratkom roku opet bili dostupni, a sad se bojimo se da će nam na idućem računu naknada biti naplaćena. Kako provjeriti?

 

 

Poslala sam mailom upit službi za korisnike i dobila odgovor da bez obzira što piše na sučelju, naknada od 8 eura automatizmom neće biti naplaćivana još jednu godinu.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Gorana Stamenković tako je 🙂 Ako se TV paket aktivira s aktualnom promocijom, do naplate tijekom narednih 12 mjeseci neće doći.

Promocija se prikazuje i prilikom podnošenja zahtjeva za aktivacijom HBO Premium TV paketa, na posljednjem koraku. 

Odgovori