Riješeno

Eurosport 1 i 2

  • 13 February 2024
  • 5 odgovora
  • 198 pregleda

koliko vidim Eursoport postoji u ponudi A1, no koristici tzv. “stare platforme” nemaju pravo na te programe iako uredno plačaju dodatni sportski paket?

može pojašnjenje zašto je to tako i zašta nas diskriminirate, ali nemojte napisati nije još aktivirano i ne znamo kada će biti

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 13 February 2024, 20:55

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Amis1973, kanali su dostpni na Mozaik paketima. Trebala bih provjeriti tvoju uslugu kako bih ti mogla pružiti više informacija budući da je “stara platforma” svaki paket koji nije trenutačno u ponudi, a u Mozaik ulaze i paketi koji nisu trenutno u ponudi. Možeš nam javiti svoje podatke  za provjeru OVDJE.

Zelite reci da posto sam potpisao ugovor prije godinu dana I tada se to nije zvalo Mozaik, sada nemam mogucnost imati Eurosport kanale iako se nalaze u Sportskom paketu kojeg uredno placam?

Ali ste bez problema maknuti HBO programe iz filmskog paketa koji su bili u filmskom paketu kada sam potpisivao ugovor. 

Malo dvostruka mjerila, zar ne?

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Ne, napisala sam upravo suprotno. 🤔 Mislim da je najbolje da nam pošalješ svoje podatke pa da provjerimo tvoju uslugu pa ti možemo dati provjerene informacije.

Koje podatke treba dostaviti?

Razina korisnika 1
Bedž +3

U međuvremenu si nam se vidim već uspješno javio privatnom porukom. Daljnu komunikaciju nastavimo onda tim putem. :) 

Odgovori