Riješeno

Bnet osnovni + prošireni paket

  • 23 October 2021
  • 3 odgovora
  • 202 pregleda

Korisnik sam B.net Turbo 2D (Tv +internet). Jucer došao kuci sa posla i nema hrpe programa. Ostao mi samo (bivši) osnovni paket. Znaci, gledam i placam osnovni i prosireni vec punih 10 godina. Zovem SZK i kažu mi da oni u racunalu ne vide da sam ikada bio pretplacen na to i da je to vjerojatno njihova greska. Sada je to A1 i neki novi TV paketi su u ponudi. Usput su mi rekli da nam ne mogu pomoci i da ce nam slijedeci mjesec stici veći račun (programe nam nece vratiti). Da bi stvar bila još smiješnija, prije par mjeseci sam zatražio CAM modul za drugi TV i na njemu mogu i dalje gledati HD programe, sve Arene, 24 Kitchen...(sve koje su mi iskljucili na njihovom uredaju)…. Ne vjerujem u pricu da je vaša greska jer sam u zadnjih 10 godina nekoliko puta mjenjao pakete, internet brzine, zatrazio i dobio cam modul. Ako je stvarno tako, mogli ste reci ispricavamo se i možemo vam ponuditi neki od novih paketa a ne iskljuciti bez ikakve obavijest i uvjeravati me da nikada nisam niti gledao te programe. Cirkus

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 23 October 2021, 14:37

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

@HrcaOS na sve poruke odgovaramo čim je prije moguće :) 

Javio sam se privatnom porukom prije dva sata, odgovor nisam dobio.

Razina korisnika 1
Bedž +2

Pozdrav @HrcaOS , žao mi je zbog iskazanog nezadovoljstva. Molim te da nam se javiš sa podacima privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli sve provjeriti.

Odgovori