Riješeno

Bnet osnovni + prošireni paket

  • 23 October 2021
  • 3 odgovora
  • 202 pregleda

Korisnik sam B.net Turbo 2D (Tv +internet). Jucer došao kuci sa posla i nema hrpe programa. Ostao mi samo (bivši) osnovni paket. Znaci, gledam i placam osnovni i prosireni vec punih 10 godina. Zovem SZK i kažu mi da oni u racunalu ne vide da sam ikada bio pretplacen na to i da je to vjerojatno njihova greska. Sada je to A1 i neki novi TV paketi su u ponudi. Usput su mi rekli da nam ne mogu pomoci i da ce nam slijedeci mjesec stici veći račun (programe nam nece vratiti). Da bi stvar bila još smiješnija, prije par mjeseci sam zatražio CAM modul za drugi TV i na njemu mogu i dalje gledati HD programe, sve Arene, 24 Kitchen...(sve koje su mi iskljucili na njihovom uredaju)…. Ne vjerujem u pricu da je vaša greska jer sam u zadnjih 10 godina nekoliko puta mjenjao pakete, internet brzine, zatrazio i dobio cam modul. Ako je stvarno tako, mogli ste reci ispricavamo se i možemo vam ponuditi neki od novih paketa a ne iskljuciti bez ikakve obavijest i uvjeravati me da nikada nisam niti gledao te programe. Cirkus

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 23 October 2021, 14:37

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +2

Pozdrav @HrcaOS , žao mi je zbog iskazanog nezadovoljstva. Molim te da nam se javiš sa podacima privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli sve provjeriti.

Javio sam se privatnom porukom prije dva sata, odgovor nisam dobio.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@HrcaOS na sve poruke odgovaramo čim je prije moguće :) 

Odgovori