Riješeno

A1 Xplore TV netočna lozinka

  • 24 November 2023
  • 6 odgovora
  • 584 pregleda

Razina korisnika 2

Pozdrav, do jučer je A1 Xplore TV  radio normalno, danas ujutro me izbacilo iz aplikacije i išla sam se ponovno ulogirati i pisalo je da račun pripada drugom kućanstvu. To sam uspjela riješiti pa sam se išla ponovo ulogirati, u međuvremenu sam promijenila lozinku u A1 aplikaciji i sad mi izbacuje da je kriva lozinka. Probala sam opet promijeniti lozinku i opet se ulogirati ali i dalje izbacuje isto. Nije mi jasno zašto se ne mogu ulogirati preko tv-a, preko mobitela sam uspjela. 

Lp.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 24 November 2023, 19:47

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3

Možda si dosegnula maksimalni broj uređaja na koji se možeš prijaviti? Na uređaju na kojem ti prolazi lozinka otiđi u postavke - moji uređaji - registrirani uređaji pa tamo odjavi uređaj koji ne koristiš i onda se probaj logirati na uređaj koji želiš.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@dorotea.ostroski0 možeš nam se javiti OVDJE kako bismo provjerili imaš li aktivnu Xplore TV:GO uslugu koja je dostupna za emitiranje na TV uređajima. 

Razina korisnika 2

@gogsy1975 baš sam išla provjeriti i samo mi je mobitel trenutno na listi i kad stisnem na to, izbaci mi da je zaključano.

Razina korisnika 3
Bedž

Nisi nigdje napisala jesi li zvala službu za korisnike.. Jesi li?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav, do jučer je A1 Xplore TV  radio normalno, danas ujutro me izbacilo iz aplikacije i išla sam se ponovno ulogirati i pisalo je da račun pripada drugom kućanstvu. To sam uspjela riješiti pa sam se išla ponovo ulogirati, u međuvremenu sam promijenila lozinku u A1 aplikaciji i sad mi izbacuje da je kriva lozinka. Probala sam opet promijeniti lozinku i opet se ulogirati ali i dalje izbacuje isto. Nije mi jasno zašto se ne mogu ulogirati preko tv-a, preko mobitela sam uspjela. 

Lp.

i mdni je danas isto sam od sebe se isključio i nisam ga mogao pokrenuti jer je izbacivalo neku grešku...

I jel netko uspio?

Odgovori