Riješeno

A1 Live TV za mobitel

  • 30 August 2023
  • 18 odgovora
  • 668 pregleda

Aktivirao sam A1 televiziju za van i dobio SMS poruku s podacima za prijavu. Instalirao sam aplikaciju i kad upišem podatke piše da su podaci netočni. 

 

Htio sam nakon toga deaktivirati opciju, ali na A1 aplikaciji nema nigdje mogućnosti za otkazivanje opcije. 

 

Zna li netko što mi je činiti?

icon

Najbolji odgovor od A1_Jure 30 August 2023, 11:00

Pogledaj original

Odgovora 18

Razina korisnika 6
Bedž +6

Scamali su te, ode 14€ a nema ni televizije..

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aktivirao si ovo?

 

Kak si to uspio aktivirati? Uopće nema onog crvenog gumba "aktiviraj", tapkala sam po cijeloj slici i ništa, nemrem aktivirati nijedan A1 Xplore TV:GO paket. 🤪🤔

Razina korisnika 6
Bedž +6

@nickno jel ti nudi u tom app-u i A1 TV za 14€?

Meni ovaj Live TV izgleda kao stara ponuda koja više ne važi

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne, nudi mi Live, Binge i Power, nema nikakvog gumba za aktivaciju

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm, jel imaš aktivnu neku A1 tarifu na bonove ili pretplatu? Ja nemam pa zato pitam, navodno bi se A1 TV za 14€ (osnovni paket) trebao moći aktivirati na Moj A1 korisnicima na bonove ili pretplati sa aktivnom nekom od tarifa.. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, ovo je kroz Moj A1 app, imam Fletericu

Razina korisnika 6
Bedž +6

De potraži onda još malo to, mora negdje biti. Ažurirana ti je aplikacija?

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1 nije pustil nikakvo ažuriranje, danima je u appu pisalo o nadogradnji sustava, nisu uopće bile dostupne nijedna tarifa za aktivaciju, sada su se pojavile nove tarife, pored svih je crveni gumb "aktiviraj", osim pored A1 Xplore TV:Go- nema gumbića 🤣

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Izgleda ni oni sami još nisu spremni za taj novi A1 TV.  
 

Live/Bing/Power su stare TV tarife sa manjim brojem kanala koje su od 21.8 ukinute, sad je sve što se aktivira A1 TV i paketi su osnovni ili dodatni - filmski, sportski, obiteljski..

Razina korisnika 6
Bedž +6

Meni se čini da je tehničara koji je sređival aplikaciju taman kad je htio staviti A1 Xplore TV:GO nove sličice nekaj gadno stislo, pa je popustil "višoj sili", kad se vratil, zaboravil je na TV i samo stisnul "enter" 😛🤣

Razina korisnika 6
Bedž +6

Možda da pozovemo @A1_Jure  da nam objasni kaj da radimo, tj.kako da @Leaflock deaktivira, a ja aktiviram uslugu 🤣

Razina korisnika 4
Bedž +3

Aktivirao sam A1 televiziju za van i dobio SMS poruku s podacima za prijavu. Instalirao sam aplikaciju i kad upišem podatke piše da su podaci netočni. 

 

Htio sam nakon toga deaktivirati opciju, ali na A1 aplikaciji nema nigdje mogućnosti za otkazivanje opcije. 

 

Zna li netko što mi je činiti?

Ovo je bug, kolege već rade na ispravku.

Ostatak ekipe će u fazama dobiti pristup updateanoj aplikaciji (kroz par dana), a do tad se može aktivirati usluga pozivom službi za korisnike

Razina korisnika 6
Bedž +6

Znači kao što smo i pretpostavili - greška neka. Hvala, Jure!

Razina korisnika 7
Bedž +3

Hm, jel imaš aktivnu neku A1 tarifu na bonove ili pretplatu? Ja nemam pa zato pitam, navodno bi se A1 TV za 14€ (osnovni paket) trebao moći aktivirati na Moj A1 korisnicima na bonove ili pretplati sa aktivnom nekom od tarifa.. 

Neki dan sam na web varijanti MojA1 vidio da se može aktivirati. Bila je najmanja prepaid nova tarifa u pitanju.

Razina korisnika 4

Na kapaljku se pojavljuje!

 

A kako mogu otkazati onda? Ovo je besplatna proba trebala biti, a za par dana dok se to sredi može proba isteći i naplati mi se fino mjesec Live TV-a kojeg ne mogu koristiti i kojeg želim otkazati.

Razina korisnika 4

Pa nazovi korisničku službu i otkaži!

Razina korisnika 6
Bedž +6

Bogme, brzi, evo i kod mene

 

Odgovori