Riješeno

Više mobitela na pretplatu

  • 17 January 2024
  • 3 odgovora
  • 110 pregleda

Trenutno otplacujem mobitel (A53)+tarifu (Savršena) sa ugovorom od 24 mjeseca. Sada sam odprilike na polovici toga ugovora pa mi je preostalo oko još 12 mjeseci za potpuno otplatiti tu mobilnu tarifu. Dali sada u takvoj situaciji mogu uzeti još jedan mobitel sa tarifom (npr. S23+savršena) pa bih otplacivao 2 mobitela istovremeno, ili moram pricekati da potpuno otplatim prvi uređaj kako bih mogao uzet još jedan?

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 17 January 2024, 22:00

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Ggabriel Štefan, drago mi je da te zanima naša ponuda. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za aktivaciju nove pretplate uz kupnju uređaja. 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Moraš otplatiti ne možeš imati dva moba sa popustima na jednoj tarifi. Uzmeš novi br novu savršenu+ i opet možeš na nju uzeti mob uz popuste i na 24mj

Razina korisnika 4
Bedž +3

Unosom podataka u sustav možemo potvrditi dostupnost nove ponude i cijenu tarife/uređaja pa smo zato pozvali da nam se javi privatnom poruku kako bismo potvrdili dostupnost željene ponude. 

Odgovori