Riješeno

VIP -AMIS

  • 9 October 2017
  • 4 odgovora
  • 498 pregleda

Tjednima nemam fiksne linije niti interneta.Svaki dan vas zovem satima i svaki dan razgovaram s agentima koji me upucuju na druge agente koji isto ne znaju riješiti problem.
Zamjenili ste mi modem koji i dalje ne radi niti fiksna niti Internet,cekam tjednima da se izvrsi moj nalog .Vezana sam poslovno za Internet i svaki dan mi je to financijski gubitak.Tko ce to meni nadoknaditi?
Pošto niste u stanju izvrsavati svoje usluge kome se moram obratiti da bi raskinula Ugovor??
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 9 October 2017, 15:55

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
http://www.vipnet.hr/podrska/zahtjev-za-raskid

Ako si pod ugovornom obvezom pazi da ne bi bilo penala i problema.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ne mogu isporučiti uslugu moraš pisati prigovor i tražiti raskid ugovora bez penala. Tek kad oni "odluče" da je to tako i odobre ti pismeno raskid ugovora bez penala, onda je to to. Možeš prigovor zbog svih problema i zahtjev za raskidom proslijediti i HAKOMu i tražiti ih savjet, na taj način ujedno pritisnuti i VIP za brže rješavanje situacije. Također možeš tražiti i umanjenje svih računa kada uslugu nisi mogla koristiti.
Razina korisnika 3
Tjednima nemam fiksne linije niti interneta.Svaki dan vas zovem satima i svaki dan razgovaram s agentima koji me upucuju na druge agente koji isto ne znaju riješiti problem.
Zamjenili ste mi modem koji i dalje ne radi niti fiksna niti Internet,cekam tjednima da se izvrsi moj nalog .Vezana sam poslovno za Internet i svaki dan mi je to financijski gubitak.Tko ce to meni nadoknaditi?
Pošto niste u stanju izvrsavati svoje usluge kome se moram obratiti da bi raskinula Ugovor??


Bok Bijesna!

Ajmo riješiti tj. provjeriti status poteškoće za početak a onda ćemo dalje o programu i planovima, može?

Molim te, pošalji mi podatke o priključku u INBOX a ja ću dati sve od sebe da ti uklonimo sve smetnje.
Kako da ja sebe onda zastitim ako oni meni ne mogu obezbijediti uslugu koju ja pravovremeno plaćam?
Ugovor mi još godinu dana traje..

Odgovori