Roaming Bosna

  • 8 March 2018
  • 2 odgovora
  • 873 pregleda

Bila sam u BosanskomNovom24sata...isklkučila mob podatke..uslikala uključila i objavila2objave na facebooku..na povratku već blizu granice opet uključila mob podatke i poslala vocup poruku..1....i račun..365kn za TO..lijepo ćete se pozdravit sa dobrim pretplatnikom..jer ste mi to već jednom napravili..a sada sam upravo zato isključila ..

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3
A aktivacija nekog od paketa za "u inozemstvu"? Isto bi bilo i na drugoj mreži, pogotovo ako nije EU u pitanju. Dok ti napraviš objavu, podigneš slike... on skine prognozu, vrijeme, sinkronizira mailove, facebook, instagram... još ako u opcijama facebooka imaš uključeno da ti automatski pokreće video (default opcija)... nije to samo "jednu sliku sam poslala"...

A koliko je inače bio račun, na izlistu koliko je internet prometa u roamingu povukao?

P.S. mnogi su tako zaboravili isključiti mobilne podatke ili samo putovali do Londona bez da gledaju mobitel pa se svašta nakupilo. OK, danas je EU regulacija pa je lakše. Susjedne zemlje ko suho zlato... Pokušaj se žaliti pa možda nešto oproste...
Ček Silvija, za SVOJU grešku okrivljuješ Vip? Hajde još jednom pročitaj što si napravila pa dobro razmisli tko je kriv. A i Gogsy je dobro objasnio.
Kupi NON-Smartphone mob i onda odi u Bosnu 😉

Odgovori