Riješeno

Raskid ugovora

  • 28 October 2018
  • 3 odgovora
  • 560 pregleda

Ljep pozdrav.
Na predplati sam od 15.11 2017, pa me zanima kad bi raskinuo predplatu dali bi morao platit cjelu predplatu (209 kn/mj) ili bi morao platiti samo uređaj koji placam dodatni 40 kn mj.
Radi se o tarifi Mobilna M, predplata mi istjece 15.11 2019.g.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 28 October 2018, 09:11

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Članak 14.
Prijevremeni raskid
14.1. U slučaju da Krajnji korisnik jednostrano raskine Ugovor ili ako A1 raskine Ugovor krivnjom Krajnjeg korisnika prije isteka razdoblja obveznog trajanja Ugovora (što uključuje i raskid Ugovora u slučaju prijenosa broja), Krajnji korisnik obvezan je platiti ukupan iznos svih preostalih mjesečnih naknada za ostatak razdoblja obveznog trajanja Ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za Krajnjeg korisnika.

Nazovi SZK i neka ti točno izračunaju.
Članak 14.
Prijevremeni raskid
14.1. U slučaju da Krajnji korisnik jednostrano raskine Ugovor ili ako A1 raskine Ugovor krivnjom Krajnjeg korisnika prije isteka razdoblja obveznog trajanja Ugovora (što uključuje i raskid Ugovora u slučaju prijenosa broja), Krajnji korisnik obvezan je platiti ukupan iznos svih preostalih mjesečnih naknada za ostatak razdoblja obveznog trajanja Ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade povoljnije za Krajnjeg korisnika.

Nazovi SZK i neka ti točno izračunaju.


Prijatelj mi prica kako on moze napraviti raskid ugovora bez da plaća tarifu, nego samo uređaj mora otplatit za ostalo vremensko razdoblje...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Piše "ili naknadu", znači biraš što je tebi povoljnije. Ali nazovi SZK da ti točno izračunaju koliki popust si dobio na uređaj. To nije samo 40 kuna x xxx mjeseci jer 40 kuna je možda došla rata uz tu tarifu ali u originalu i bez tarife je uređaj skuplji. 😉

Odgovori