Produljenje ugovora

  • 13 October 2023
  • 2 odgovora
  • 608 pregleda

Već nekoliko godina sam korisnik A1 operatera i imam dva broja. Trenutno su oba broja bez ugovorne obveze jer su “akcije presmiješne”. Naime od 6. mjeseca ove godine bilo koja poslovnica u koju sam ušla  nudi opciju Savršena + s popustom mozaik i “posebnim popustom” po cijeni od 21,90 i odmah 177 € + 28 € mj (24 mjeseca) za uređaj iphone 14. I svaki djelatnik kaže da je to poseban popust koji mi ga samo on može ponudi. Akcija koja traje čitavo ljeto. Blago se meni!

Večeras zovnem operatera i sve isto ponovim. Samo sam njemu spomenula da su mi ponudili 23,90 € za tarifu(bilo koja osoba koja dolazi kao novi korisnik ima isti popust kao ja korisnik od nekoliko godina s dva broja bez mozaik grupe- provjereno s pozivom s broja od drugog operatera) i stavi me gospodin na čekanje, da bi se vratio na liniju sa citiram : “morao sam provjeriti i tražiti odobrenje da vam ponudim opciju savršena+ po cijeni mjesečnoj 21,90 €+ uređaj 28 €, a odmah je potrebno platiti 217 € ”. Na što sam ja naravno doživila ogromno poniženje jer ne razumijem da li vaši djelatnici misle da su korisnici neobrazovani i neuci da ne skuže kako nas žele doslovno opeljušiti za 50 €. Kad sam ga pitala jel se on zeza, nastavio je kako može ponuditi weshop opciju koja se ponavlja odmah 177 € + 28 € mj (24 mjeseca) za uređaj iphone 14.  Mogu reći stvarno da sam jako razočarana, povrijeđena i da ću sigurno napraviti raskid ugovora oba broja  i preći kod drugog operatera!


Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

Teško da buš našla flat tarifu povoljniju od 21,9€ kaj ti nudi A1, dakle popust od 7€/mjesečno i nije baš tako zanemariv, a Savršena+ je prava flat tarifa

Iphone 14 najjeftiniji je na HT-u kaj se tiče samog uređaja, ali tarifa je tu negdje kao i Savršena+.

Telemach je najskuplji,iphone 945 € odmah ako želiš izbjeći mjesečnu otplatu uređaja,  ali ja ne bih na njega i da je badava, pogotovo jer je on sve svoje tornjeve prodao arapima.

 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Anamarija555 pozdrav, žao mi je radi iskazanog nezadovoljstva. Možeš li mi samo javiti svoje podatke i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli napraviti detaljnije provjere vezano za promocije koje bi mogla ostvariti. Vjerujem i nadam se kako bismo tako uspjeli kreirati ponudu koja će ti odlično odgovarati te da ćemo tako vratiti tvoje povjerenje. 

Odgovori