Riješeno

Produljenje ranije i aktivacija lista

  • 2 May 2017
  • 7 odgovora
  • 2024 pregleda

Pozdrav,
imam Ugovor do 10mj a znam da se može namjestit za produljenje 6 mj ranije.
Imam neki dug za data liniju pa me zanima bili Ugovor o radu na neodređeno bio dovoljna garancija da ce s iducom placom kroz 20 dana bit placeno pa da mi se dozvoli produljenje mobilne uz s8+?
Inace svi drugi racuni za sve govorne usluge su redovno plačeni.
Jer ni ja nebih probleme.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 2 May 2017, 10:31

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Produljiti ugovor u VIPu možeš tri mjeseca prije, ne 6. Bile su samo neke akcije oko Nove godine kad su neke korisnike zvali i nudili im ranije produljenje vanredno. Da bi mogao produljiti ili raskinuti ugovor sva dospjela dugovanja moraju biti podmirena, ugovor o radu niti išta drugo nisu nikakve garancije, jedino potvrda o uplati se računa 😉

Možeš nazvati odjel za prodaju ili otići do centra pa pitati ako ti mogu nešto ponuditi ili možda odobriti popust na dodatnu liniju i nešto slično.


Samo bih se nadovezao i spomenuo da bi bilo dobro i da se javiš Službi za korisnike da ti oni detaljnjije provjere to spomenuto dugovanje.
Produljenje ugovora se može napraviti isključivo 90 dana prije isteka ugovorne obaveze, prije toga se eventualno tarifa može promijeniti na veću i to samo na veću. 🙂 To se ne smatra produljenjem, te se u tom slučaju obračunavaju samo neke promocije na tu veću tarifu, kao što su kombiniraj i uštedi koja je stalna.
moguće je produljiti ugovor i 180 dana prije isteka UO, ali tada neces ostvarivati sve promocije (npr. duple gige), nego samo po regularnoj ponudi. tako da ce te Xl+ tarifa izac 220kn, ali ces imati 4gb a ne 8gb kao sto je u trenutnoj promociji
također, potrebno je podmiriti sva dospjela dugovanja kako bi se moglo napraviti produljenje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Produljiti ugovor u VIPu možeš tri mjeseca prije, ne 6. Bile su samo neke akcije oko Nove godine kad su neke korisnike zvali i nudili im ranije produljenje vanredno. Da bi mogao produljiti ili raskinuti ugovor sva dospjela dugovanja moraju biti podmirena, ugovor o radu niti išta drugo nisu nikakve garancije, jedino potvrda o uplati se računa 😉

Možeš nazvati odjel za prodaju ili otići do centra pa pitati ako ti mogu nešto ponuditi ili možda odobriti popust na dodatnu liniju i nešto slično.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Je li to provjerena informacija? Vrijedi za sve? Jer bilo ih je koji su pitali pa im nisu dali...
edit: vidjeh na drugoj temi da ipak nije uobičajena praksa...
@vip_lana, jesi li sigurna? ovo što pišeš je istina! ali pricamo o dvije razlicite stvari. tarifa uvijek moze ic na vecu al ce se obracunavati "popusti na ugovornu obvezu" , a ne i "popust na 24mj" (jer ocito pretplata s tom tarifom ce trajati manje od 24mj), i vrijedi kombiniraj i ustedi. a za ovo drugo.. provjeri 😉

Odgovori