Riješeno

prijelaz u A1

  • 1 December 2023
  • 14 odgovora
  • 222 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 38 odgovora

 


Ima li kakvih dodatnih pogodnosti za one koji žele prenijeti broj telefona u A1 i osim mobilne tarife na pretplatu bi se uzeo i Homebox također na pretplatu?
Naime moja supruga bi prenijela broj u A1 a potreban joj je i kućni internet.
Nedavno smo uzeli na probu pokućni od Telemacha ali ograničen je na 500gb pa smo ga pod hitno vratili. Naime u stanu imamo potrebu za većom količinom GB da bi sve radilo kako treba.
Čitao sam ovdje na forumu da se uz Homebox može dobiti terabajt što bi bilo sasvim dovoljno za naše potrebe.
Da li je to moguće ostvariti? I još me supruga pita da li se može dobiti kao neki poklonćić nekakav pametni sat? 
Inače ja osobno sam već na pretplati i imam svoj Homebox na drugoj lokaciji i prezadovoljan sam uslugom za sada.
Može li nas netko kontaktirati sa nekakvom ponudom možda?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 1 December 2023, 22:35

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 7
Bedž +4

4G Homebox ima 500GB(kao i Telemach) prometa+ noćna opcija i 5G Homebox ima 600GB prometa po  max brzini do 200Mbps.  LINK

Razina korisnika 4
Bedž +1

Zar 5G Kućni NET ne daje 1TB uz 5G brzine (tj. 200Mb/s)?

Razina korisnika 4
Bedž +3

@zexmex na dobrom si putu, a ja te molim da nam pošalješ poruku OVDJE u svrhu kreiranja ponude. 😊 U poruci šalješ puni naziv ulice, kućni broj, poštanski broj i mjesto kako bismo provjerili dostupnost naše mreže i cijenu ponude. Ne bi bilo loše da u istoj poruci napišeš OIB potencijalnog vlasnika usluge i kontakt broj kako bismo organizirali povratni telefonski kontakt.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Zar 5G Kućni NET ne daje 1TB uz 5G brzine (tj. 200Mb/s)?

Kolegu zexmex zanima Homebox a za 5G Kućni net i 5G homebox trebaš imati 5G da ti je dostupan. 4G za Homebox je sigurno dostupan

Razina korisnika 4
Bedž +3

Mi sve provjerimo i potvrdimo tako da nema nesporazuma u komunikaciji što se tiče dostupnosti naše mreže i cijene paketa. 

Razina korisnika 1

Zar 5G Kućni NET ne daje 1TB uz 5G brzine (tj. 200Mb/s)?

Kolegu zexmex zanima Homebox a za 5G Kućni net i 5G homebox trebaš imati 5G da ti je dostupan. 4G za Homebox je sigurno dostupan

Više ne :)
supruga je odustala ostavit će mob na telemachu i uzeti optiku od T-coma (glavna pošta i svi tehničari su nam iza ćoška). I razlika je samo 4 eura.
Imali smo dogovoren termin za poziv i ponudu putem poruka ali nitko se nije udostojio nas nazvati. Kažu bili su u gužvi :)
Pa ako si nešto dogovorio i zapisao da trebaš napraviti onda to nije nikakva isprika. 

Razlog je izgleda taj što nisam htio dati broj od supruge nego sam tražio da nazovu na moj broj kada budemo prisutni supruga i ja zajedno. I rekli su OK, u redu,  ali na kraju nitko nije nazvao. Očito je velikom Egu bilo ispod časti što nije mogao manipulirati mojom suprugom nasamo. Svakodnevna dosadna pojava...

 

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

zexmex  Za ne povjerovati imaš dostupnu optiku, a ti zbog 4€ jeftinije usluge hoćeš Homebox koji ima daleko veće oscilacije u svemu naspram  optike.

Razina korisnika 1

zexmex  Za ne povjerovati imaš dostupnu optiku, a ti zbog 4€ jeftinije usluge hoćeš Homebox koji ima daleko veće oscilacije u svemu naspram  optike.

Zeznuo si se malo, nisam ni znao da nam je dostupna optika dok nisam to saznao upravo od A1 SZK. Zato sam i pitao prvo za Homebox ne znajući to.

I sad ćemo uzeti tu optiku od T-coma za 4 eura više jer nam upravo to odgovara na toj lokaciji.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ranije sam napisala da mi sve provjerimo i potvrdimo što se tiče dostupnosti naše mreže i cijene paketa, no ako si se već odlučio za drugu ponudu, mi ćemo prihvatiti tvoj odabir. 😕 Nikad ne znaš što donosi budućnost, možda neku novu suradnju s A1.

Razina korisnika 1

Ranije sam napisala da mi sve provjerimo i potvrdimo što se tiče dostupnosti naše mreže i cijene paketa, no ako si se već odlučio za drugu ponudu, mi ćemo prihvatiti tvoj odabir. 😕 Nikad ne znaš što donosi budućnost, možda neku novu suradnju s A1.

I mi smo sve provjerili prije odluke na stranicama T-com-a. Pošta nam je u blizini i svi tehničari. Originalan proizvod bez preprodaje.
Imate jako loš pristup ljudima, to nas je i odbilo od vas. I vi bi tako postupili da ste na našem mjestu, slažeš li se?

Razina korisnika 1

zexmex  Za ne povjerovati imaš dostupnu optiku, 

 

Evo sad saznali da nam je dostupna i optika od Telemacha za 22 eura :).

Ali ipak ćemo uzeti T-com optiku jer imamo loša iskustva sa preprodavačima.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Osobno uvijek ispitam sve što me zanima i odlučim se za ono što smatram najboljim za sebe. Vjerujem da većina tako postupa tako da...

Razina korisnika 1

I ja također prvo sve ispitam, iako danas većina ljudi ide na prevaru i manipulaciju pa moramo dobro paziti..

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Zeznuo si se malo, nisam ni znao da nam je dostupna optika dok nisam to saznao upravo od A1 SZK. Zato sam i pitao prvo za Homebox ne znajući to.

 

 

Divno ti to prvo sve ispitaš, da ti A1 mora reći da postoji HT optika na tvojoj adresi 🤣🤣🤣🤣

Odgovori