Prevara - Uvjetovanje kupnje u poslovnici u Porecu

  • 7 February 2023
  • 0 odgovora
  • 123 pregleda

Nazalost, u poslovnici A1 u Porecu uvjetuju kupnju novog uredaja na promociji sa dodatnim uslugama kao osiguranje ekrana i Homebox. Meni nisu htjeli dati promociju bez da kupim jos to dvoje usluga, koje kao mogu kasnije otkazati - s tim da Homebox moram koristit barem 3 mjeseca, a osiguranje ekrana mogu kao odmah otkazati.

Slicno  su napravili apsolutno svima koje poznajem i imaju tamo racun.
Zvali smo korisnicku podrsku i receno nam je da za promotivnu cijenu uredaja Homebox i osiguranje ekrana nisu uvjet. Poslije u poslovnici, ponovo, nam tvrde da su nam iz podrske krivo rekli…
Na kraju smo napravili prituzbu u A1 (naravno ne preko poslovnice) i refundirat ce nam se novac za usluge koje nismo htjeli kupiti nego su nam ih uvjetovali.

Ne radi to jedna zaposlenica, nego vise njih.

Ako ste kupovali u poslovnici u Porecu ili cete kupovati, ne dajte da vam uvjetuju uslugama koje ne zelite!!! Sramota! Jadni ljudi koji nisu bas digitalno pismeni niti ne otkazuju jer ne znaju il im je prekomplicirano.
Pita me kolegica je li ovo materijal za emisiju “Provjereno” :)  Ja joj velim “ma ne, to ti je samo zaokruzivanje zbog eura, s tim da ovo zaokruzivanje traje godinama…”


0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori