Riješeno

pretplatničke tarife

  • 27 February 2024
  • 3 odgovora
  • 81 pregled

Pozdrav, zanima me nešto u vezi pretplatničkih tarifa. Planira li A1 ikada trajno povećati podatkovni promet, a ne samo za određeno vrijeme?

Bolja

22,90 €/mj.

  • 20 GB 40 GB interneta
  • neograničene min i SMS

 

Solidna

14,90 €/mj.

  • 5 GB 10 GB interneta
  • neograničene min i SMS

 

Promocija Duple gige je dostupna za sve postojeće korisnike, kao i za nove koji do 28.2.2024. dođu u A1. Korisnici duple gige imaju na raspolaganju sljedeća 24 mjeseca.

 

Cijena koja je stavljena za podatkovni promet u Boljoj i Solidnoj tarifi je bezobrazno skupa. Kada bi A1 pustio duple gige kao trajnu ponudu, vjerujem da bi to dovelo do sklapanja novih pretplatničkih ugovora.

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 27 February 2024, 10:26

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @DavidPula, za sada je riječ o promociji. Nemam informaciju hoće li u budućnosti promocija postati dio tarife, no u slučaju da do toga dođe, informacija će svakako biti javno dostupna.

Pozdrav, zanima me nešto u vezi pretplatničkih tarifa. Planira li A1 ikada trajno povećati podatkovni promet, a ne samo za određeno vrijeme?

Bolja

22,90 €/mj.

  • 20 GB 40 GB interneta
  • neograničene min i SMS

 

Solidna

14,90 €/mj.

  • 5 GB 10 GB interneta
  • neograničene min i SMS

 

Promocija Duple gige je dostupna za sve postojeće korisnike, kao i za nove koji do 28.2.2024. dođu u A1. Korisnici duple gige imaju na raspolaganju sljedeća 24 mjeseca.

 

Cijena koja je stavljena za podatkovni promet u Boljoj i Solidnoj tarifi je bezobrazno skupa. Kada bi A1 pustio duple gige kao trajnu ponudu, vjerujem da bi to dovelo do sklapanja novih pretplatničkih ugovora.

Već su jedanput produžili tu promociju tamo negdje početkom/sredinom 1. mjeseca. Ne bi me čudilo da to naprave opet.

 

Bedž

Pozdrav @Mislav Vujić . S obzirom da si informiran o našoj promociji zaključujem da si upoznat s našom ponudom i da si se uvjerio da naše promocije produljujemo 😊. 

Odgovori