Riješeno

prekid pretplate

  • 25 December 2017
  • 3 odgovora
  • 985 pregleda

lp. zanima me dali mogu prenjeti broj u drugu mrežu iako mi je ostala petplata još godinu dana? uzela sam mobitel iphone se, pa me zanima dali ću plaćati samo otplatu mobitela? hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 26 December 2017, 15:44

Pogledaj original

Odgovora 3

Odgovor na prigovor ti stiže unutar 15 dana najviše pa te molim za strpljenje. Ako baš nigdje nemaš signala, može bit da je problem u SIM kartici ili samom mobitelu. Svakako isprobaj SIM u drugom uređaju ako imaš mogućnost. Ako se poteškoća javlja i drugom uređaju, onda je sigurno do SIM kartice pa je možeš u Vip centru dati zamijeniti, a broj ti naravno ostaje.

Zoran
Zato sto uopce nemam signala, niti interneta! Kako na poslu tako i u mjestima u kojima se krecem! Pisala sam vec prigovor ali jos nema odgovara!
Bok. Ako imaš još godinu dana ugovora i prijeđeš k drugom operatoru, to se gleda kao prijevremeni raskid ugovora i naplaćuje se. Ako plaćaš i ratu za uređaj, i taj ti se iznos obračuna u punom iznosu u slučaju takvog raskida. Tako da ti ne bih to preporučio u svakom slučaju 🙂 Javi nam se na 0800 091 091 da provjerimo razloge zbog kojih bi otišla od nas i da vidimo možemo li što učiniti po tom pitanju. Zoran

Odgovori