Riješeno

Playstation 5 blagdanska ponuda

  • 18 December 2022
  • 3 odgovora
  • 710 pregleda

Pozdrav,

Zanima me zasto je ponuda vezana iskljucivo uz produzenje ugovora ili aktivaciju nove usluge. Ugovor sam produzio u veljaci i rado bih uzeo blagdansku ponudu, ali ne mogu. Shvacam da A1 ovu akciju radi u promotivne svrhe radi povecanja broja korisnika, ali zar nije svejedno placa li im novi ili vec postojeci korisnik kada su u oba slucaja prodali proizvod. 

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 25 December 2022, 13:46

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Letterbox pozdrav! 

Ponuda je, kako si i naveo, dostupna i postojećim korisnicima, uz produljenje ugovora :D No ostvareni uređaj treba biti jasno naznačen i naveden na Potvrdi o sklopljenom ugovoru, nije ga moguće uključiti naknadno u uvjete ostvarene pri prethodnom produljenju.

@Letterbox pozdrav! 

Ponuda je, kako si i naveo, dostupna i postojećim korisnicima, uz produljenje ugovora 😃 No ostvareni uređaj treba biti jasno naznačen i naveden na Potvrdi o sklopljenom ugovoru, nije ga moguće uključiti naknadno u uvjete ostvarene pri prethodnom produljenju.

Ugovor mora biti najmanje 6 mj. pred istek da bi ostvario pravo na akciju. Tako da se ne odnosi na sve postojeće (uključujući i mene)

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pa vrijedi za postojeće, ali koji su unutar 3 mjeseca do isteka ugovora. Kad bi svi produljivali kad žele onda ugovor ne bi imao smisla.

Odgovori