Riješeno

OVRHA!

  • 17 October 2022
  • 2 odgovora
  • 650 pregleda

Pozdrav,

 

Prije mjesec dana mi je FINA zablokirala račun zbog nekakvog neplaćenog računa iz 2018 godine

 

S tim da me NITKO na bilo koji način, mailom, poštom u ove 4 godine nije obavijestio da postoji bilo kakvo nepodmireno dugovanje, nikakvo prethodno rješenje o ovrsi, opomena, apsolutno ništa. 

 

 

Tko je potpisao ta ovršna riješenja ako ja znam da se ja nisam fizicki nalazio u Hrvatskoj? 

 

Dug sada iznosi preko 8 000 kuna, cijelu plaću ste mi otpuhali s računa, bitno da ste vi sebe namirili, a to što netko neće imat za žvaku cijeli mjesec boli vas tuki. 

 

Budite sigurni da cete zavrsit u novinama, A1 prevaranti.

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 17 October 2022, 23:13

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1 da ne šalje opomene? 🤣 Pa ja uredovno svaki mjesec zajedno s računom dobim i opomenu za mjesec prije toga 🤣. Dobim zato jer sve račune plaćam oko prvog u mjesecu, tj.A1 platim 15 dana preko roka, pa zato dobim i njihovu "čestitku".

A ti reče da te nije bilo u Hrvatskoj, pa kak si onda mogal i dobiti njihovu poštu? Naravno, ti si uredno odjavil sve svoje obveze i podmiril eventualno prijevremeni raskid ugovora?

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @Ilir . Žao mi je zbog nastale situacije. :( S obzirom na to da je agencija za naplatu tvoje dugovanje proslijedila na odvjetničko društvo, uvid u iznos istog više nemamo. Za sve informacije i detaljnu provjeru dugovanja trebalo bi se javiti odvjetničkom uredu zaduženom za tvoj slučaj.

Odgovori