Riješeno

Obavijest kod "call waiting"?

  • 3 September 2023
  • 2 odgovora
  • 197 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 19 odgovora

Pozdrav društvo,

imam pitanje vezano za mogučnost kod “call waiting” ili po naški “razgovor na čekanju”.

 

Naime, dok imam aktivan poziv sa osobom A i nazove me osoba B, osoba B dobije zvučni signal kao da je linija slobodna, dakle, da nije zauzeta. Ako pak isključim opciju “call waiting” onda osoba B dobije signal da je linija zauzeta, no onda pak ja ne dobijem informaciju tko me je zvao.

Da li postoji kakva mogučnost da osoba B dobije informaciju da je poziv na čekanju, ili da osoba B  dobije zauzeti signal, a ja da dobijem informaciju da me je osoba B zvala u vrijeme mojeg razgovora sa osobom A.

 

Negdje sam na netu pročitao da to neki operateri nude kao uslugu..da li je tako i sa A1?

 

Hvala.

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 3 September 2023, 23:13

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @yoko666 🖐🏻
Poziv na čekanju (Call Waiting) je usluga kojom tijekom razgovora dobiješ obavijest da imaš još jedan poziv (čuješ tonski signal) te možeš odlučiti odgovoriti ili ne odgovoriti na novi poziv (staviti dolazni poziv na čekanje). To je definitivno bolja opcija za korištenje od one da je linija zauzeta ako trebaš info tko te zvao, budući da se vidi na zaslonu novi poziv. Nije moguće istovremeno imati obje opcije uključene. Ili će osoba koja te zove čuti liniju zauzeća ili će linija zvoniti, i nemamo opciju prema kojoj bi ta druga osoba dobila info da već s nekim razgovaraš.

Hvala Ivana na odgovoru!

Odgovori