Riješeno

Nesrazmjer novaca na računu

  • 22 August 2022
  • 4 odgovora
  • 87 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 14 odgovora

Dakle neki dan mi iskljuce zbog nedovoljnog iznosa na racunu zakon tarifu a na računu cca 22kni nešto sitno.  Uplatim 90kn na račun i dobijem poruku da imam na računu imam 96kn.  Pitanje je samo gdje nestade 10tak kuna. Vjerojatno tako svaki puta. Je li se naplaćuje i sms poruka kojom nas obavještavaju da smo uplatili? 🤔 

icon

Najbolji odgovor od nickno 22 August 2022, 18:01

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako si bilo kaj obavljal dok ti je bila isključena tarifa, tad ti je na toj start tarifi na koju su te prebacili sve naplaćeno, jer na start tarifi nema minuta, sms-a i megabajta za badava. Dolazne poruke se ne naplaćuju nikome ni na A1, HT-u ili Telemachu

Morat cu u buduce sve poslikati jer ovo nije 1.puta da primjetim razliku prije i poslije nadoplate. Nekada cak i kad unaprijed uplatim. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Imaš na webu Moj A1 popis transakcija, ako već nemaš u svom mobu. Ako si na start tarifi zvao nekog, slao sms ili koristiš whatsup, viber (znači koristiš internet) tada ti se sve naplatilo.

 A najvjerojatnije ti se naplatilo pozadinsko spajanje aplikacija na net, to kaj si ti privremeno bio na najskupljoj tarifi ne spriječava aplikacije da razmjenjuju podatke sa serverima, osim ako ti ručno nisi isključio mobilne podatke kad si prebačen na start. 

Hvalaa

Odgovori