Riješeno

Molim lijepo da za svaku promjenu obavezno zovu agenti

  • 7 April 2024
  • 1 odgovor
  • 40 pregleda

Pošto ste me zvali jedno 5x unatrag par mjeseci nudeći razne usluge. Bilo bi lijepo te pošteno  od Vas svaku izmjenu paketa (min, poruke, sms) da posebno naglasite te promjene.

Sat vremena i silne MB podataka sam potrošio tražeći surfericu dobru staru na A1 aplikaciji.

Nimalo lijep posao od Vase ADMIN ekipe.

Ljep pozdrav od silne ekipe iz A1 koji su isto zujali satima.

Obavezni ste prvo nudit stare pakete. Nikad na prvu poveznicu A1 aplikacije stavit neke drastične izmjene silnih paketa na kartice neke.

Tako loši posao jedino mogu mlađa generacija smislit ili ste CHAT neki GTP napravio u ime one ekipe koja bijesno juri po gradu sa službenim vozilima.

Da moje kolege diljem svijeta (IT sektor ) tako podlo sakriva  jako bitne stavke otkazi bi bili ujutro na stolu prije ugodne kave  i čakule o izlasku, suncu, komarcima..

Katatastrofa je što pogotovo stariji(ima ih dosta) isto su im MB i eure skidali.

Molim lijepo povrat mojih kako MB i Minuta od datuma 02.04.2024.

Cijenim više poziv nego poruku u normalno vrijeme.

Silni Vaši pozivi u 09:24 kad se spava i odmara za gablec nije nimalo korektno od Vaše telefonske službe.

Molim detalja ispis svih potrošenih MB i Minuta unatrag godinu bar dana.

Uredni sam platiša na bonove pa na ovaj emajl vaš AJTI neka pošalje detaljan ispis.

Neki od nas smo financijski pismene osobe i pazimo na MB/MIN

U slučaju da do 14:00 ne detaljni ispis (par klika onim mišem) bacam ovaj  broj A1 i mobitel od A1 na Jakuševec.

Svaka promjena mora biti općenito pozivom a ne sms . Nismo svi na A1 aplikaciji i ne  koristimo Tik-tok, instagram, nemamo televizore

 

 

icon

Najbolji odgovor od nickno 7 April 2024, 08:18

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 6
Bedž +6

Tko podlo skriva podatke uz tvoju surfericu?

Ako si bio na surferici, onda si svaki mjesec dobival ne jedan, već tri sms-a u kojem te obavještavaju da će ti tog i tog dana u toliko i toliko sati biti naplaćen iznos za surfericu, na tebi je da se potrudiš i osiguraš taj iznos (dostupan u svega par klika mišem,  ali ti kao IT sektor zasigurno to znaš). 

Ako si propustil nadoplatit račun, vraćaju te na osnovnu tarifu i onda još mjesec dana imaš pravo na surfericu, kakav si ti IT sektor ako sat vremena tražiš Uvjete korištenja surferice koji su dostupni u par sekundi klikom na pdf koji nigdje nije skriven već postoji na webu a1.

 svoje transakcije možeš vidjeti na webu Moj A1, u Moj A1 aplikaciji nećeš vidjeti taj popis.

Popis svojih transakcija nebuš dobil na forumu, postoji službena e-mail adresa A1 na koju se možeš obratiti, a da li A1 čuva godinu dana taj izlist, možda i čuva-ali ne zbog tebe već zbog zakona, tebi je dostupan zadnji mjesec ili i manje ako nisi registriran.

Pazi ti njega-priča o par klikova mišem, a sam nije u stanju tim istim potezom potražiti surfericu. Kakav si ti IT sektor? S place?

Tebi je trebalo sat vremena za ovo? Doslovno sekunda

 

Odgovori