Moj A1 aplikacija

  • 31 August 2023
  • 12 odgovora
  • 263 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Danas sam ažurirala aplikaciju Moj A1, piše da je datum ažuriranja 23.08.23.. katastrofa na što aplikacija liči, kao da ju je radilo dijete od 3 godine, do jučer dostupne sve nove prepaid tarife više nisu vidljive,gumb nastavi na popuste je zasivljen i glumi gljivu, jer ne vodi nikamo, a nestala je i moja Fleterica, koja je jučer, bez ažuriranja appa, bila dostupna.

 

 


Odgovora 12

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ima puno novosti, preglednija je, tarifu možeš aktivirati unaprijed za narednih 6 mjesec i sad npr možeš aktivirati A1 TV kroz app.

Stare tarife su se prikazivale na staroj verziji appa, ali nisu bile dostupne za aktivaciju...

Razina korisnika 6
Bedž +6

Meni je jučer Fleterica bila dostupna za aktivaciju, danas nakon ažuriranja Moj A1 appa nema je više, a ja je i dalje koristim.

Ova nova aplikacija definitivno nije preglednija nego ona od jučer, gdje se sakrila moja fleterica?

@nickno Fleterica više ne postoji, ukinuta je nakon uvođenja novih tarifa. 😕

Razina korisnika 6
Bedž +6

@darios , postoji, postoji, samo je više nema u appu,tj.nije više dostupna za aktiviranje, ali svi koji je imaju i dalje je mogu koristiti sve dok se ima 35€ na računu.

 

@nickno Postoji ako si je imala aktiviranu i ako se produžavala. Službeno više ne postoji i ne može se aktivirati, ja sam ju koristio samo povremeno kad mi je trebao flat i nažalost više ne postoji odgovarajuća prepaid kombinacija.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@nickno jel ti taj flat net cijeli strajbaš preko mobitela ili stavljaš karticu u kakav router kad dođeš doma? ja sam svoj flat koristio preko iPhonea dugo vremena i baterija je koma danas na njemu..

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, nije više dostupna za aktivaciju. Ali su zato sada pretplatničke Savršena+ i Apsolutna pravi flat, ne trebaju se više slati sms-ovi nakon svakih 50 giga i ne spušta se brzina. A Apsolutna je cjenovno ista,malo jeftinija od Fleterice

Da, no to nažalost nije rješenje za nas kojima je samo povremeno trebala Fleterica za neku svrhu (ruter i sl).

Razina korisnika 6
Bedž +6

@acer112 , ja uopće ne strajbam 1TB na mobu, to je još nemoguće, mislim, pa nisam 24/7 na internetu niti gledam 4K filmove, još ovaj mjesec bum mozgala kaj da napravim- ne volim pretplatu uopće, ali ću izgleda morati prijeći i to iz razloga jer nove tarife imaju i fajn brzine, fleterica je pak ograničena do 225Mbps. Povremeno sam koristila svoju ultru kao hot-spot, da. Baterija nakon skoro 3 godine-heh, pa i d8jagnoza u Samsung Membersu mi kaže-"slaba, slaba, treba mijenjat" 🤣

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, no to nažalost nije rješenje za nas kojima je samo povremeno trebala Fleterica za neku svrhu (ruter i sl).

To je istina. Nema više flat prepaida, ove nove prepaid tarife meni nikako ne odgovaraju, niti jedna. Ili ću ostati na fleterici ili ću prijeći na Savršenu+, ili ću prijeći na HT i iskoristiti popust koji bih imala spajanjem na maminu Max tarifu

Razina korisnika 6
Bedž +6

@nickno ja sam tebe shvatio da ti koristiš tu fletericu i za PC i druge potrebe za po doma pa ti mob služi kao router/hotspot.. ja sam tako radio godinama na svojem mobu, vuklo se preko njega i do 3Tb/mj, opekao bi se kad bi ga uhvatio u ruke .. spasio sam ga u međuvremenu prelaskom na optiku inače bi eksplodirao valjda do sada, lol

Razina korisnika 6
Bedž +6

@acer112 , nemam ja komp još od windowsa 98, kak reče jedan naš uvaženi kolega forumaš 😜, ja sam zadrti mobitelni surfer 😜,ali fleterica mi je bila neophodna jer niti jedna druga tarifa nije podnijela glad za gigama koju ima jedna mobilna igra koju igram godinama, ne svaki dan doduše, ali u sat vremena proguta 1-2 gige sam tak, a to je mogla podnijeti jedino fleterica. Mrzim pretplatu. I onu bez ugovorne obveze.

Odgovori