Korištenje interneta izvan Hrvatske (Srbija i Portugal)

  • 9 January 2024
  • 3 odgovora
  • 115 pregleda

Pozdrav!

A1 sam korisnica Savršene tarife u koju imam uključen prijenos podataka u inozemstvu od 28 GB. Putujem uskoro na kraći period u Srbiju, pa onda na duži period u Portugal pa me zanima mogu li i kako koristiti tu opciju bez roaming opterećenja u objema državama.

Hvala, srdačan pozdrav.


Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

@sutra456 pozdrav. Jedinice iz Savršene tarife nisu na raspolaganju za Srbiju, no imaš mogućnost aktivirati neku od dodatnih opcija za razgovore te opciju Roaming regija koja sadrži 3 GB po cijeni od 9,00 EUR na period od 7 dana. 

U Portugalu možeš iskoristiti jedinice koje su namijenjene za roaming. Nisi navela koliko ćeš vremena provesti u Portugalu, no potrebno je napomenuti mogućnost naplate dodatne roaming naknade o kojoj ćemo te, naravno, obavijestiti i prije početka naplate. Naše tarife su predviđene za korištenje unutar RH i povremeni boravak u inozemstvu. 

Za detaljnije informacije po aktivnoj tarifi, podatke za provjeru nam možeš poslati OVDJE

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Dolores , ova opcija Roaming 3GB regija dostupna je za aktiviranje do 10.01.2024., tak piše na vašem webu 

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@nickno Hvala ti na informaciji. Produljili smo mogućnost korištenja opcije Regija pa sam obavijestila nadležan odjel da se uvjeti trebaju ažurirati. Ispričavam se. 

Odgovori