Riješeno

Kako je najbrže platiti račun?

  • 14 May 2018
  • 2 odgovora
  • 1933 pregleda

Pozdrav,

do 15. svibnja mi je rok za plaćanje računa prije nego mi isključe liniju. Kako je najbrže izvršiti plaćanje da vam odmah sjedne taj novac i sve bude vidljivo?

Znam da ukoliko se izvrši plaćanje putem MojVip portala preko kreditne kartice novac sjeda odmah, no pošto nemam kreditnu kod sebe ne znam da li je ista stvar i ako se račun preko MojVip portala plati putem kartice tekućeg računa (Maestro)?

Zahvaljujem na odgovoru.
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 14 May 2018, 14:25

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
@onomatopeja pozdrav. U Vip centrima i bankama bi se uplate trebale proknjižiti odmah nakon plaćanja, ako se kao sredstvo plaćanja koriste usluge banke s kojima imamo posebne ugovore za knjiženje (HPB i HP, Splitska, ZABA, PBZ i Erste). Uplate izvršene u navedenim bankama će se odmah knjižiti na Vipnetov račun (IBAN) otvoren u toj banci, bez obzira što je na uplatnici naveden broj Vipnetovog računa (IBAN) otvorenog u Splitskoj banci ili Hrvatskoj poštanskoj banci.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Najbrže je platiti račun putem kreditne kartice putem moj.vip.hr portala. Uplata se registrira odmah neovisno da li je radni ili neradni dan.

Odgovori